Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Splendor
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
19:00
PopEi
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Paleis 12
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
22:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Nederland Drie
Wateringen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Motorhome Eastwood
Oosterwolde
21:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Heavenly Cupcakes
Rotterdam
15:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Ethias Arena
Hasselt
14:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Dizzy
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meester
Almere
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
01:00
Camping De Watertoren
Landgraaf
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Auditorium Jacques Brel
Brussel
19:30
Atak
Enschede
Artis
Amsterdam
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
A9 studios
Uitgeest
15:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Lola Luid!
Amsterdam
20:00
Huiskamercafé De Villa
Rijkevorsel
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vondelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Malieveld
Den Haag
20:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
zaterdag 11 juni 2016
20:00
Brandon Delagraentiss / Dwight Dissels / Gilbert Thera / Shelton Teles
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Stillmode
Taverne, Bergen
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Classical Karaoke
Splendor, Amsterdam
20:30
SBMG
Simplon, Groningen
22:00
Chalice
Rock Café Bone, Haarlem
19:00
Circle Unbroken / Convictive / Irradiance / Paperdoll Decay / Shadowri
PopEi, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Haarlemse Popscene On Tour
Patronaat, Haarlem
14:30
Age Tendre, les 10 Ans
Paleis 12, Brussel
20:30
Mr. Man
Paard, Den Haag
20:00
Spain
Paard, Den Haag
Combichrist
P60, Amstelveen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Post van Mozart
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Cabrio, Soest
22:00
Ocean Alley
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
PETER PAN SPEEDROCK + Speakerpunch + TBJ aka TheBluesJunkies
Nederland Drie, Wateringen
Herman van Veen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Mr. Knowhow
Motorhome Eastwood, Oosterwolde
21:00
Infloyd - Amused to Death Tour
Mezz, Breda
22:00
Bandito
Merleyn, Nijmegen
19:30
DJ Tommi / Skip & Die / 45 Acid Babies / Zuco 103
Melkweg, Amsterdam
20:30
Izaline Calister
LantarenVenster, Rotterdam
23:00
Basilisk / Jazz Finger Jesus / The Croakers
Jacks Music Bar, Zwolle
20:00
Mylk
Hill's Cafe 66, Bergharen
21:00
The Bootleg Doors
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Pica Pica Parade: David & The Circumstances (Heavenly Cupcakes)
Heavenly Cupcakes, Rotterdam
15:00
Block Party Hiphop Festival
Grenswerk, Venlo
20:00
Hazes Anders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mahler 9
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
20:00
I Am Aisha / Winne
Doornroosje, Nijmegen
The Jig
Dizzy, Rotterdam
21:00
Blackstroke / Nefalem / Xpander
De Peppel, Zeist
20:00
Chris Hordijk / Lorrèn
De Meester, Almere
20:00
Joy Division Undercover
dB's, Utrecht
16:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Concerto, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
01:00
Lemon (NL)
Camping De Watertoren, Landgraaf
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
20:00
Friends of Rock
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Brussels Boogie Woogie Festival
Auditorium Jacques Brel, Brussel
19:30
Hollandse Toppers Zingen - Elz Bakker / Ferry de Lits / Jeffrey Heesen
Atak, Enschede
a balladeer
Artis, Amsterdam
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Fabrik Royale + Cannonball Cletus
Altstadt, Eindhoven
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
15:00
Pumpin' Pips & the semi sexy 80's band / Stagefright / The Awfull br
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 12 juni 2016
15:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Pink Oculus / Sarah-Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
ERM & Lee Scratch Perry / Mad Professor
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
The Elephants - tribute to The Beatles
Taverne, Bergen
15:00
Ocean Alley
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Marcel Worms
Splendor, Amsterdam
14:00
Catch! / Faarjam / Liwet's Eye / Madagaskar
Sonsbeekpark, Arnhem
16:00
De gitaar salon Roadshow
Roepaen, Ottersum
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Night Beats
Patronaat, Haarlem
20:00
Cory Mcabee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
15:00
Lundi Bleu met o.a. Ruben Hein en Laurens Woudenberg
Paradiso, Amsterdam
17:00
Maaike Ouboter
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
15:00
Sannas 30 jarig jubileum concert
Lola Luid!, Amsterdam
20:00
Pica Pica Parade: Vikings in Tibet + BOOK OF ELI (Huiskamerconcerten
Huiskamercafé De Villa, Rijkevorsel
20:15
Yeasayer
Handelsbeurs, Gent
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
PYURE
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Van Merwijks Music Machine "Cuban Golden Classics"
Club Mystique, Amsterdam
16:00
Scotch, No Soda!
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
X-Tinxion cd release party
Bibelot, Dordrecht
20:00
Puscifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 13 juni 2016
Joseph Arthur
Vondelkerk, Amsterdam
Korn
TivoliVredenburg, Utrecht
Adele
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The London Souls
Rotown, Rotterdam
20:00
Public Enemy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Three Trapped Tigers
Paradiso, Amsterdam
The Bruceband
Paard, Den Haag
Trivium
Dynamo, Eindhoven
dinsdag 14 juni 2016
Doe Maar
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Sixx AM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Shearwater + Cross Record
Rotown, Rotterdam
19:30
EPMD
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Jambinai
Paradiso, Amsterdam
Sunn O)))
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Paradise Bangkok Molam International Band
Paradiso, Amsterdam
Shinedown
Melkweg, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Melkweg, Amsterdam
Bruce Springsteen
Malieveld, Den Haag
20:00
Emmanuel Moire
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
Megadeth
De Oosterpoort, Groningen
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht