Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
OT301
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Grounds
Rotterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
10:00
Flint
Amersfoort
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Iduna
Drachten
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Willemeen
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
22:00
Café Loburg
Wageningen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Merleyn
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
De Kargadoor
Utrecht
14:00
EKKO
Utrecht
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
17:00
Vondelpark
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Dynamo
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
the Bullfight
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
22:00
Mark Schilders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Morrissey & Marshall
The Waterhole, Amsterdam
13:00
Ivo Janssen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
13:00
Eelke Ankersmit
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
ELLA
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
14:00
Utrecht Centraal
EKKO, Utrecht
14:30
Alaska Pollock
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Orange Skyline
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
17:00
TenTemPiés
Vondelpark, Amsterdam
19:00
Red Sun Rising
Melkweg, Amsterdam
Descendents
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
The Beach Boys
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dune Rats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Royal Trux
Paard, Den Haag
20:00
Eyedress
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stray From the Path
Patronaat, Haarlem
20:30
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Yamato
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Mindless
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Toto La Momposina
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Buffalo Tom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ab Soul
Melkweg, Amsterdam
Alter Bridge
013, Tilburg
20:00
Sort of Revolution - Afstudeershow Marja Boender
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nikitov
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Wednesday 13
Dynamo, Eindhoven
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Molochs
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Brandos
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Noura Mint Seymali
BIRD, Rotterdam
20:30
Six Organs of Admittance
Patronaat, Haarlem
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft