Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kurhaus
Den Haag
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Hannekes Boom
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Taverne
Bergen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Perifeer
Deventer
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Witloof Bar
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Merleyn
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Lux
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Brebl
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
zondag 24 september 2017
Procol Harum
Metropool, Hengelo
20:00
Diana Krall
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Seether
013, Tilburg
20:00
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sven Ratzke
Q-Factory, Amsterdam
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Avatarium
De Flux, Zaandam
20:00
Jaimi Faulkner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
philharmonie zuidnederland: swingend muziekfeest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The King Blues
Patronaat, Haarlem
20:00
Wood
Mezz, Breda
20:00
Artvark Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diggy Dex & Friends
Kurhaus, Den Haag
20:00
The Dirty Denims
The BOX, Hilvarenbeek
A Brighter Light
Hannekes Boom, Amsterdam
Bars and Melody
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Fazerdaze
Rotown, Rotterdam
21:00
Ulrika Spacek
Stroomhuis, Eindhoven
Michelle Branch
Bitterzoet, Amsterdam
The Districts
Paradiso, Amsterdam
maandag 25 september 2017
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vita and The Woolf
Sugar Factory, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Dirty Denims
Taverne, Bergen
20:15
Janine Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Der Weg Einer Freiheit / Inter Arma / Regarde Les Hommes Tomber
Merleyn, Nijmegen
20:30
Attic Ted
De Perifeer, Deventer
21:00
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
The beginning: Dano / Pavo
Patronaat, Haarlem
dinsdag 26 september 2017
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
19:00
R5
Melkweg, Amsterdam
19:30
WILDES
Paradiso, Amsterdam
Satyricon
013, Tilburg
20:00
G-DRAGON
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Mauno
Sugar Factory, Amsterdam
Siv Jakobsen
Witloof Bar, Brussel
20:30
Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
20:30
DJ Shadow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle
22:00
Mr Jukes
Paradiso, Amsterdam
woensdag 27 september 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Smoking Alaska
Merleyn, Doetinchem
The Sisters of Mercy
Paradiso, Amsterdam
19:30
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
19:30
Winterfylleth
Dynamo, Eindhoven
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Crüxshadows
Gebr. De Nobel, Leiden
Andy McKee
Lux, Nijmegen
20:00
Bony Macaroni / Brett Newski
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Brendan James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw, Amsterdam
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Hanneke de Jong / Paul van Kemenade
Brebl, Nijmegen
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mani Orrason
Luxor Live, Arnhem
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Monkey3
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
21:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
ACU, Utrecht
21:00
Melanie Dekker
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 28 september 2017
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
All Them Witches
Sugar Factory, Amsterdam
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
Evergrey
Metropool, Hengelo
Ensiferum + Special Guests
Luxor Live, Arnhem
19:30
Botanist
Dynamo, Eindhoven
19:30
RVSTY Band + Bubbleshot + Orphean
Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Dublin Legends
Duycker, Hoofddorp
20:00
Andy McKee
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Wouter Hamel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roosevelt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maluma
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bartek
Cul de Sac, Tilburg
20:00
J. Bernardt
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Anna Rune
De Spot, Middelburg