Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
Rotown
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kavka
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cambrinus Muziekpodium
Horst
De Maaspoort
Venlo
013
Tilburg
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PopEi
Eindhoven
The Qube
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Helling
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
maandag 31 oktober 2016
20:00
Happyness
dB's, Utrecht
Julia Jacklin + Pip Blom
Rotown, Rotterdam
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paul Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Purpleized
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Robbing Millions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
20:00
Taxi Wars
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Excitements
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Mission
TivoliVredenburg, Utrecht
3 Doors Down
013, Tilburg
Daniel Norgren
Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:30
Pussy Riot - In conversation with prof. dr. Rosi Braidotti
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 01 november 2016
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Twin Atlantic
Kavka, Antwerpen
19:30
Jamie T
Melkweg, Amsterdam
19:45
Ben Caplan and The Casual Smokers
TivoliVredenburg, Utrecht
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Black Tusk
Merleyn, Nijmegen
Blossoms
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dinosaur Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Donavon Frankenreiter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Katie Melua
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Keaton Henson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Selena Gomez
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
TaxiWars
013, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anaal Nathrakh
De Helling, Utrecht
20:15
Mister and Mississippi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Samm Henshaw
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater De Veste, Delft
20:15
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ben van Gelder Quintet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
John Scofield
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Randy Hansen
Hedon, Zwolle
21:00
Twin Peaks + Happyness
Vera, Groningen
woensdag 02 november 2016
Amsterdam Klezmer Band
Philharmonie Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Reverend Shawn Amos
Cambrinus Muziekpodium, Horst
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
Obituary + Exodus
013, Tilburg
Lordi
P60, Amstelveen
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
19:45
Halve Finale Grote Prijs van Nederland
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Agnes Obel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Aristophanes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
De Oosterpoort, Groningen
King Crimson
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc O’Reilly
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
Patronaat, Haarlem
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Robbie Williams
The Qube, Amsterdam
20:00
Smutfish
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
The Posies
De Helling, Utrecht
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Diggy Dex
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Magic Carpet Sessions
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
20:30
Samm Henshaw
BIRD, Rotterdam
20:30
Shane Alexander
Patronaat, Haarlem
20:30
Stu Hamm Band
Boerderij, Zoetermeer