Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Heineken Music Hall
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Boodschap
Rijen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. De Kei
Reusel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
013
Tilburg
15:30
Vorstin
Hilversum
16:30
Deventer Schouwburg
Deventer
16:45
Lutherse Kerk
Haarlem
18:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Brikke Oave
Brunssum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Willemeen
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Para
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Simplon
Groningen
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
zaterdag 10 december 2016
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Incubate: Babyfather + Clipping.
013, Tilburg
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:30
Dirty Aces / Doghouse Sam & his Magnatones / Frank Blueka / Frédérique
Deventer Schouwburg, Deventer
16:45
The GospelExperience
Lutherse Kerk, Haarlem
18:00
Incubate: Okkultokrati (NOR) + Ohhms (UK) + Oozing Wound (USA) + Exo (
Little Devil, Tilburg
18:30
Edsilia Rombley
Brikke Oave, Brunssum
Above & Beyond
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Anita Doth / De Clip Club / T-Spoon
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Super-sonic Jazz
Tolhuistuin, Amsterdam
Crippled Black Phoenix
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Bliksem / Distillator
Patronaat, Haarlem
19:30
Emil Landman
Hedon, Zwolle
19:30
MYRKVAR (PLUNDER & BRAND RELEASE PARTY) + BALDRS DRAUMAR + MISANTHROPI
Willemeen, Arnhem
19:45
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs
013, Tilburg
Philippe Geubels
Para, Breda
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
Paradiso, Amsterdam
The Kik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:00
LOS - VAST
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Aurora Project
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
Honky / WhiskeyDick
Patronaat, Haarlem
20:00
King of the World
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Snakepit: The Need For Speed
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
POW Ensemble plays STEIN
PlusEtage, Baarle-Nassau
Sevn Alias
Simplon, Groningen
20:00
De Andersons
Dassenakker Live, Houten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
ABC
Vorstin, Hilversum
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mala Vita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Conflict
Iduna, Drachten
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Dulce Pontes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Mega Piraten Festijn
Gelredome, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Kraantje Pappie
De Helling, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sylvan
De Pul, Uden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eleftheria Arvanitaki
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:15
Ernst Jansz & Band
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Dutch Eagles
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Cpunt Theater, Hoofddorp