Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Simplon
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Westelijk Handelsterrein
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
15:00
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Café Buckshot
Groningen
15:00
Café Camille
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
dB's
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
De Kapel
Hilversum
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
14:30
De Perifeer
Deventer
20:00
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Lux
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Roepaen
Ottersum
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam
Compagnietheater
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Kubus
Lelystad
De Spil
Roeselare
zaterdag 10 december 2016
Sevn Alias
Simplon, Groningen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Spant!, Bussum
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
The Kik
Theater de Kampanje, Den Helder
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
LOS - VAST
Theater RhederArt, Dieren
Paul de Munnik
Theater Sneek, Sneek
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:45
Anna Rune
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eleftheria Arvanitaki
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Super-sonic Jazz
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Skip & Die + support
Vera, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
ABC
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Katie Kruel
Westelijk Handelsterrein, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
MYRKVAR (PLUNDER & BRAND RELEASE PARTY) + BALDRS DRAUMAR + MISANTHROPI
Willemeen, Arnhem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 december 2016
15:00
Incubate: Boris + Year of No Light + Thaw
013, Tilburg
20:30
Flamingods
ACU, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
17:00
Matchbox
Altstadt, Eindhoven
17:00
Pierre Balda trio
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Ana Moura
Bimhuis, Amsterdam
16:00
La Blusa
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Yellow Grass
Café Buckshot, Groningen
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:00
Conflict
dB's, Utrecht
15:00
Bökkers / Giles Robson / The Dirty Aces
De Bosuil, Weert
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
15:00
Merain
De Kapel, Hilversum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
14:30
Moonstones
De Perifeer, Deventer
20:00
Sjako!
De Pul, Uden
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Her Majesty (Déjà Vu - A Tribute to CSNY)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sandra van Nieuwland
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tjing Tjing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
DeWolff
Gigant, Apeldoorn
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
20:00
Harmonie Koningsbosch / Pollux
Grenswerk, Venlo
20:00
Emil Landman
Hedon, Zwolle
15:00
Thijs Kemperink
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:30
Charles Koster / Wendy Lina & The Moonlight Heroes
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
Lavinia Meijer
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Incubate: Possessed + Belphegor + Sorcery + Goat Torment + .....
Little Devil, Tilburg
16:00
Margriet Sjoerdsma
Lux, Nijmegen
3J'S - Acoustic Christmas
Markant Uden, Uden
The Amity Affliction
Melkweg, Amsterdam
The Rowland Brothers
Melkweg, Amsterdam
The T.S. Eliot Appreciation Society
Mezz, Breda
20:00
Awash / Myllie Tunes / No More Jack / There There / Tunnelvisie / Wind
Mezz, Breda
14:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mac Arnold & Plate Full O'Blues
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Anúna
Orpheus, Apeldoorn
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Slagwerkgroep Bovenkerk
P60, Amstelveen
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hydrogen Sea
Paradiso, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
Venice
Roepaen, Ottersum
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
A Giant Dog
Stroomhuis, Eindhoven
14:00
Nepomuk Kwintet NNO - Schubert en Williams
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
LOS - VAST
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Dulce Pontes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lubomyr Melnyk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Mbongwana Star
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Kizzy
Winterland Schiedam, Schiedam
maandag 12 december 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
The Dubliners
De Kubus, Lelystad
Trixie Whitley
De Spil, Roeselare