Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Mezz
Breda
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nijend 24
Anderen
18:30
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Dassenakker Live
Houten
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Groene Engel
Oss
De Reggehof
Goor
20:30
Molen De Ster
Utrecht
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
N9
Eeklo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater De Lievekamp
Oss
Café Buckshot
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Roepaen
Ottersum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Mezz
Breda
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:30
P60
Amstelveen
20:00
De Pul
Uden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Effenaar
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
17:00
Billie's Bar
Amsterdam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:30
De Perifeer
Deventer
15:00
De Kapel
Hilversum
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Lux
Nijmegen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
SplotsZ
Roelofarendsveen
16:00
Little Devil
Tilburg
15:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
ACU
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Café Camille
Beverwijk
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
Theater de Spiegel
Zwolle
De Dialoog
Ermelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 10 december 2016
20:30
Elske DeWall
Mezz, Breda
20:15
Eleftheria Arvanitaki
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
18:30
Edsilia Rombley
Brikke Oave, Brunssum
20:00
Dulce Pontes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
DRU Beats
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Dirty Aces / Doghouse Sam & his Magnatones / Frank Blueka / Frédérique
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Delete
P60, Amstelveen
Delain
Paradiso, Amsterdam
21:00
DEF HANK PRESENTS: De Felicianos & Hillbilly Hayride
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:00
De Andersons
Dassenakker Live, Houten
21:00
Dans Dans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Crippled Black Phoenix
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Conflict
Iduna, Drachten
20:30
Candy Dulfer Together Tour
Groene Engel, Oss
Brace
De Reggehof, Goor
20:30
Boris Dzaneck
Molen De Ster, Utrecht
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
19:30
Bliksem / Distillator
Patronaat, Haarlem
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
21:00
Archie Lee Hooker / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
N9, Eeklo
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:45
Anna Rune
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Anita Doth / De Clip Club / T-Spoon
Q-Factory, Amsterdam
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Above & Beyond
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
ABC
Vorstin, Hilversum
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Lievekamp, Oss
zondag 11 december 2016
Yellow Grass
Café Buckshot, Groningen
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
Venice
Roepaen, Ottersum
20:00
Tjing Tjing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Thijs Kemperink
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
The T.S. Eliot Appreciation Society
Mezz, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Rowland Brothers
Melkweg, Amsterdam
The Amity Affliction
Melkweg, Amsterdam
15:30
Slagwerkgroep Bovenkerk
P60, Amstelveen
20:00
Sjako!
De Pul, Uden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sandra van Nieuwland
Effenaar, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
17:00
Pierre Balda trio
Billie's Bar, Amsterdam
14:00
Nepomuk Kwintet NNO - Schubert en Williams
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:30
Moonstones
De Perifeer, Deventer
15:00
Merain
De Kapel, Hilversum
19:45
Mbongwana Star
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Matchbox
Altstadt, Eindhoven
16:00
Margriet Sjoerdsma
Lux, Nijmegen
21:00
Mac Arnold & Plate Full O'Blues
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lubomyr Melnyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater De Molen, Beuningen
Lavinia Meijer
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
La Blusa
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
11:00
Kizzy
Winterland Schiedam, Schiedam
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
16:00
Incubate: Possessed + Belphegor + Sorcery + Goat Torment + .....
Little Devil, Tilburg
15:00
Incubate: Boris + Year of No Light + Thaw
013, Tilburg
20:00
Hydrogen Sea
Paradiso, Amsterdam
20:30
Her Majesty (Déjà Vu - A Tribute to CSNY)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Harmonie Koningsbosch / Pollux
Grenswerk, Venlo
14:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Flamingods
ACU, Utrecht
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
20:00
Emil Landman
Hedon, Zwolle
20:00
Dulce Pontes
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
DeWolff
Gigant, Apeldoorn
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
20:00
Conflict
dB's, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
14:30
Charles Koster / Wendy Lina & The Moonlight Heroes
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
15:00
Bökkers / Giles Robson / The Dirty Aces
De Bosuil, Weert
20:00
Awash / Myllie Tunes / No More Jack / There There / Tunnelvisie / Wind
Mezz, Breda
Anúna
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ana Moura
Bimhuis, Amsterdam
21:00
A Giant Dog
Stroomhuis, Eindhoven
3J'S - Acoustic Christmas
Markant Uden, Uden
maandag 12 december 2016
Trixie Whitley
De Spil, Roeselare
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
Throws
Sugar Factory, Amsterdam