Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
C.C. De Pas
Heesch
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Botanique
Brussel
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Simplon
Groningen
Ethias Arena
Hasselt
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
21:00
DNK
Assen
19:00
DNK
Assen
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
Spirit of 66
Verviers
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
So What!
Gouda
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
So What!
Gouda
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Figi Theater
Zeist
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Spirit of 66
Verviers
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Hoftheater
Raalte
21:30
Hoftheater
Raalte
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Grenswerk
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Agnietenhof
Tiel
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Bogaard
Sint-Truiden
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Vestzaktheater
Son
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 03 december 2020
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
Suarez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hill Station
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Dup
Botanique, Brussel
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
Wolter Kroes
Theater de Kampanje, Den Helder
Wolter Kroes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
YellowStraps
Cinetol, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 04 december 2020
Aafke Romeijn
Simplon, Groningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andre Hazes Jr.
P3, Purmerend
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
Apocalyptica / Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
Brasero
Spirit of 66, Verviers
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
20:00
Carmina Burana
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Celine Cairo
So What!, Gouda
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Ambassade
Paard, Den Haag
De eeuw van Harry Belafonte
De Meerpaal, Dronten
20:30
De Niemanders
Podium Victorie, Alkmaar
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
DIEHELEDING - 1001
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
Dolly Dots - Sisters on Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Ons Mierloos Theater, Mierlo
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Fresku
Grenswerk, Venlo
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
19:30
GIAN
Melkweg, Amsterdam
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
Goldband
Grenswerk, Venlo
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Henrik Freischlader Band
Groene Engel, Oss
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn