Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Paard
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Dok6
Panningen
21:00
De Zwerver
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stuk
Leuven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Dreadzone
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Annink
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joe Gideon
Paard, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jean-Louis Aubert
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Alcest
Botanique, Brussel
20:00
King Krule
Ancienne Belgique (AB), Brussel
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
DIIV
Trix, Antwerpen
Inhaler
Trix, Antwerpen
Tayla Parx
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jeffrey Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Joesef
Cinetol, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
Stonefield (AUS)
Paradiso, Amsterdam
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
19:00
Grace Carter
Melkweg, Amsterdam
Beartooth
Melkweg, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lynne Hanson
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 04 maart 2020
20:15
Blind Ego / Kingcrow
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Markant Uden, Uden
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
CLOD
BIRD, Rotterdam
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Dok6, Panningen
21:00
Kingsborough
De Zwerver, Oostende
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Klangstof
Stuk, Leuven
20:15
Dominic Seldis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Johannette Zomer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hadewych Doet De Dames
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Halsey
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Remy van Kesteren
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Jack Garratt
Botanique, Brussel
20:00
Grace Carter
Botanique, Brussel
20:00
Meute
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
The Analogues
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Iris Hond
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Saxon
Trix, Antwerpen
22:00
Joe Gideon
Paradiso, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dat Brass
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
Modena City Ramblers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Isaac Delusion
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen