Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Cardo
Groesbeek
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Winston
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Regiotheater Niehove
Niehove
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Cultura
Ede
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kulturele Kommissie
Winsum
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
People's Place
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
013
Tilburg
ACU
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
22:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cafe Video
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Den Trap
Kortrijk
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
zondag 12 februari 2017
14:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
20:00
Maud Mulder / Sandra Dijkstra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Spinvis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Cardo, Groesbeek
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Martyn Joseph
Theater Dina, Dedemsvaart
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Walhalla, Rotterdam
Mercy John
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Beach Coma + Bang Bang Band Girl
Winston, Amsterdam
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 13 februari 2017
20:00
THE XX IN AFAS LIVE
AFAS Live, Amsterdam
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
King Mud
De Zwerver, Oostende
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Dordeduh
Little Devil, Tilburg
20:00
Jacob Sartorius
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ruud Houweling
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amaral
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
King of the World
Regiotheater Niehove, Niehove
12:30
Karsu
Theater Concordia, Enschede
20:30
Chuck Prophet
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Fred & Toody
Vera, Groningen
dinsdag 14 februari 2017
20:00
Johnnyswim
Ancienne Belgique (AB), Brussel
A Day To Remember
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Jazz Cartier
Bitterzoet, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
Luke Winslow King
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Andy Shauf
EKKO, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Patricia Kaas
Koninklijk Circus, Brussel
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
19:30
Heffron Drive
Melkweg, Amsterdam
Touché Amoré
Melkweg, Amsterdam
20:30
Fred & Toody
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ten Years Today
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Valentine's Day with Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
22:00
A$ap Ant
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Milky Chance
People's Place, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
20:30
Sly & the Family Drone
Stroomhuis, Eindhoven
The Bootleg Sixties
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Veste, Delft
20:00
Sleigh Bells
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 15 februari 2017
A Day To Remember
013, Tilburg
45ACIDBABIES
ACU, Utrecht
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lookapony
Cafe Video, Gent
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid
Jansen & Janssen, Enschede
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
Andy Shauf
Merleyn, Nijmegen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
The Amazons
Rotown, Rotterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen