Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
15:15
Hedon
Zwolle
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Winston
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Regiotheater Niehove
Niehove
21:00
De Zwerver
Oostende
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultura
Ede
Kulturele Kommissie
Winsum
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
People's Place
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Merleyn
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rotown
Rotterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Den Trap
Kortrijk
Cafe Video
Gent
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zondag 12 februari 2017
15:00
Guus Tangelder Bigband
Luxor Live, Arnhem
20:00
Galleons / Gold Celeste / Zonder Grond
Hostel Strowis, Utrecht
15:30
Freddy / Het Zwanenkoor / Janne Schra / Lucky Fonz III / Roxeanne Haze
Paradiso, Amsterdam
Four Year Strong
Melkweg, Amsterdam
15:30
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
14:00
Dilana Smith
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Walhalla, Rotterdam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Catrin Finch & Seckou Keita
De Oosterpoort, Groningen
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
15:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
15:00
Big Fun Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Beach Coma + Bang Bang Band Girl
Winston, Amsterdam
50 jaar Pet Sounds - Tribute To The Beach Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
maandag 13 februari 2017
20:00
THE XX IN AFAS LIVE
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ruud Houweling
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
King of the World
Regiotheater Niehove, Niehove
21:00
King Mud
De Zwerver, Oostende
12:30
Karsu
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jacob Sartorius
Melkweg, Amsterdam
21:30
Fred & Toody
Vera, Groningen
19:00
Dordeduh
Little Devil, Tilburg
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Chuck Prophet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Amaral
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 14 februari 2017
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Veste, Delft
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Valentine's Day with Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Touché Amoré
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
The Bootleg Sixties
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Ten Years Today
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Sly & the Family Drone
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Sleigh Bells
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Milky Chance
People's Place, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
Luke Winslow King
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Johnnyswim
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Jazz Cartier
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Heffron Drive
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Fred & Toody
Merleyn, Nijmegen
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Andy Shauf
EKKO, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
22:00
A$ap Ant
Paradiso, Amsterdam
A Day To Remember
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 15 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
21:00
Vera van der Poel
Winston, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Amazons
Rotown, Rotterdam
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
Lookapony
Cafe Video, Gent
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam