Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
22:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Klokgebouw
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Stroud
Putten
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
19:30
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
maandag 12 maart 2018
21:00
Cécile Doo-Kingué
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leonie Meijer - Bella Italia
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Baths
BIRD, Rotterdam
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Al di Meola World Sinfonia
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 13 maart 2018
20:15
Peter Hammill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Solomon Grey
Vondelkerk, Amsterdam
Pinegrove
Tolhuistuin, Amsterdam
Jason Derulo
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Neerlands Hoop in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Radar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sound of the Sirens
Sugar Factory, Amsterdam
Jessie Ware
Paradiso, Amsterdam
19:30
balmorhea
Paradiso, Amsterdam
19:30
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
19:30
10 CC
Melkweg, Amsterdam
Myles Kennedy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gal Costa / Gilberto Gil / Nando Reis
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Seth Walker Trio (USA)
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Pavel Haas Quartet & Boris Giltburg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waterparks
Dynamo, Eindhoven
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Creepshow
Gebr. De Nobel, Leiden
The Soft Moon
Doornroosje, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
The Harpoonist & the Axe Murderer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cocker Rocks
TivoliVredenburg, Utrecht
Avatar
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
22:00
Saskia Laroo en Warren Byrd met Frank Ong-Alok & Friends
Filmtheater Luxor, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 14 maart 2018
20:30
Samory-I
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kevin Hays / Lionel Loueke
Bimhuis, Amsterdam
Fever Ray
Paradiso, Amsterdam
Harry Styles
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Planet Earth II - Live In Concert
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Trijntje Oosterhuis
Musis, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
20:00
Pinegrove
Botanique, Brussel
20:00
Jessie Ware
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
The Beat Girls
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Zachary Lucky (CA)
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
philharmonie zuidnederland: I-classics, music and fashion
Klokgebouw, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
20:30
10cc
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Betraying The Martyrs
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Danny Vera
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Magnum
Gebr. De Nobel, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Herman van Veen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
20:30
De Uitdaging - Kim Hoorweg en Nawras Altaky
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra LAB#5
Grounds, Rotterdam
20:30
Too Many Zooz
BIRD, Rotterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Majid Jordan
Annabel, Rotterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Hopsin
013, Tilburg
21:00
STUFF.
ACU, Utrecht
20:30
Stathe Sessie: The Silverfaces
Stathe, Utrecht
20:30
Huub van der Lubbe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Arborist / Dolf Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
De Maaspoort, Venlo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 maart 2018
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort