Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
21:00
De Spot
Middelburg
17:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Corneel
Lelystad
Plato
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
22:00
The Budget Hotel
Hazerswoude Rijndijk
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
16:00
Atak
Enschede
Theater De Kik
Elst
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:30
De Beuk
Barendrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Bonte Wever
Assen
19:30
Brigant
Arnhem
Trix
Antwerpen
21:30
EYE
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
15:30
De Flux
Zaandam
15:00
De Schalm
Westwoud
15:00
De Bosuil
Weert
13:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
dB's
Utrecht
zaterdag 25 maart 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
21:00
The Silverfaces
De Spot, Middelburg
17:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Koningshof, Maassluis
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions
Corneel, Lelystad
Paceshifters
Plato, Leiden
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
21:00
JeBroer
Manifesto, Hoorn
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harmony Singers - In LOVE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Fats Domino Tribute - FATS
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
START/OVER EP release
Duycker, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
22:00
Trash bluesrockband
The Budget Hotel, Hazerswoude Rijndijk
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
Deaf Havana
Patronaat, Haarlem
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
Sophia
Vera, Groningen
20:00
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shary-An Nivillac + support
Simplon, Groningen
19:30
Dave Matthews / Tim Reynolds
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Army of Metal
StudioGonz, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
16:00
Metalyard
Atak, Enschede
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
20:30
Lucas Hamming
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Tangarine
De Meerpaal, Dronten
21:00
Stappen als Toen
Iduna, Drachten
20:00
Wende Snijders
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Tribute to Allen Toussaint
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Gitta de Ridder
De Woeste Wieven , Diepenheim
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
21:00
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Zimmerman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Spinvis
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schaffelaartheater, Barneveld
21:30
Maid of Iron
De Beuk, Barendrecht
20:00
Phosphoros Ensemble
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
DJ Danny Blom / Frans Bauer / Mooi Wark
De Bonte Wever, Assen
19:30
Shinigami / Imaplement / Deformus
Brigant, Arnhem
Trivium
Trix, Antwerpen
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Rhiannon Giddens
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sıla
The Box, Amsterdam
20:00
Shishani
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
2 Years To Apocalypse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oddisee
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Douwe Bob
AFAS Live, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Douwe Bob - Fool Bar XXL
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Foxing
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Sokratis Malamas
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas
Concerto, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Impakt / Sign / The Clamps
P60, Amstelveen
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mirusia Louwerse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Flint, Amersfoort
20:00
Candy's River House
De Meester, Almere
20:30
Bettie Serveert
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 26 maart 2017
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Container
dB's, Utrecht