Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
De Domijnen
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kees
Huissen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
dB's
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
dinsdag 28 maart 2017
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mayhem
Patronaat, Haarlem
20:00
Quantum Night
Paard, Den Haag
20:00
Jef Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Satellite Stories
Paradiso, Amsterdam
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
20:00
Andermans veren Live! - Er is altijd een derde
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
woensdag 29 maart 2017
20:00
Tangarine
Theater de Spiegel, Zwolle
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Discover Berget Lewis
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Frank Boeijen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
(HED) Planet Earth + Sumo Cyco
De Helling, Utrecht
19:45
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
22:00
Supermoon
BIRD, Rotterdam
20:00
Amongster / Handed
Rotown, Rotterdam
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
Daniel Lohues - Moi
Hoftheater, Raalte
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
The Henhouse Prowlers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Brebl, Nijmegen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Justify All Means / The Blackest Grey
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
New Model Army
Metropool, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Spinvis - Trein/ Vuur/ Dageraad
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Wilminktheater, Enschede
20:15
Racoon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Roosevelt
Paard, Den Haag
20:00
An Pierlé / Jan Swerts
Paard, Den Haag
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater De Veste, Delft
Flotsam & Jetsam
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:00
Formation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Birdy Nam Nam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Wende Snijders
Chassé Theater, Breda
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:00
CC Smugglers
Paradiso, Amsterdam
21:00
Leo Stannard
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
6lack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sir the Baptist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonny Fritz / Joshua Hedley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Milburn
Sugar Factory, Amsterdam
Emeli Sandé
AFAS Live, Amsterdam
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
19:30
Alejandro Escovedo
Het Zonnehuis, Amsterdam
You Me At Six
Paradiso, Amsterdam
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 30 maart 2017
20:00
Jonna Fraser
Hedon, Zwolle
20:00
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Karsu
Theater De Leest, Waalwijk
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Hofman Live: Judy Blank / Will Whisson
Hofman, Utrecht
20:30
Jonny Fritz
Molen De Ster, Utrecht
Club 3voor12 presents Alcuna Wilds / Ann White
dB's, Utrecht
19:30
SFB
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden