Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
22:00
Grounds
Rotterdam
WORM
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Studio A12
Bunnik
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Altstadt
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
zondag 23 april 2017
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sue the Night
Metropool, Hengelo
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Hubert's Hootenanny
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Avery Sunshine
Merleyn, Nijmegen
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Anna Rune
Roepaen, Ottersum
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Helge Slikker
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
King of the World
Paradox, Tilburg
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chad Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz
dB's, Utrecht
15:15
Jeff Beal / Radio Filharmonisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
The Brew
De Flux, Zaandam
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
maandag 24 april 2017
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
Ignite
Baroeg, Rotterdam
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 25 april 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
Entrance
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jerboah
Splendor, Amsterdam
20:30
Peter Silberman
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
Luwten
Paradiso, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim O'Brien
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Spinvis
Theater De Veste, Delft
20:00
The Elvis Concert - Bob Lanning / Dwight Icenhower / Eddy Graham / The
Paard, Den Haag
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oumou Sangare
De Oosterpoort, Groningen
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Alborosie
Gebr. De Nobel, Leiden
Wende Snijders
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
22:00
Aline Frazão (cd-presentatie)
Grounds, Rotterdam
Vök
WORM, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Dijk
Agnietenhof, Tiel
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
013, Tilburg
20:30
One Louder: Strike Anywhere / Petrol Girls
EKKO, Utrecht
20:00
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Peppa Pig - De Grote Plons
Beatrix Theater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 april 2017
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
23:00
Erick Morillo
Panama, Amsterdam
21:00
The Moonlandingz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Bank
The Box, Amsterdam
20:00
Oumou Sangare
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Chassé Theater, Breda
Jonna Fraser
Studio A12, Bunnik
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
21:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
22:00
Koningsnacht Festival: o.a. De Jeugd van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
RocKing
Altstadt, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Andy Frasco
Simplon, Groningen
Vök
Vera, Groningen