Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
De Spil
Roeselare
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C Warenar
Wassenaar
Agnietenhof
Tiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Martiniplaza
Groningen
20:00
Groene Engel
Oss
So What!
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 20 april 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
The Bootleg Sixties
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Meenthe, Steenwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Frank Boeijen
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Saman Amini
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
Wulf
Paard, Den Haag
19:30
Lee 'Scratch' Perry
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Akua Naru
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Spiders form Mars
Boerderij, Zoetermeer
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Benjamin Herman / Han Bennink / Peter Beets / Ruud Jacobs
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Mysterons
Podium Victorie, Alkmaar
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mula B
Effenaar, Eindhoven
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Def Americans - Johnny Cash Live At Folsom Prison 50 year Anniversary
Mezz, Breda
20:00
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
20:00
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:00
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dillon
Doornroosje, Nijmegen
Tom McRae
Metropool, Hengelo
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rhys Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bökkers
Fluor, Amersfoort
20:00
A.J. Croce
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Yung Nnelg
Trix, Antwerpen
20:00
David Rodigan
Simplon, Groningen
20:00
YONAS
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Grenswerk, Venlo
20:00
Di-rect
Metropool, Hengelo
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amusement Parks on Fire
dB's, Utrecht
20:00
The Perfect Tool
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Likt
De Spot, Middelburg
20:00
Iguana Death Cult
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Neuroot & Disturbance & Claus & De Crisis
De Pul, Uden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Peter Kernel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lilian Vieira Grupo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ivan Dorn
Paard, Den Haag
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Flonti Stacks
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
The Getaway |Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Pete Philly
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Onheil – Nox Aeterna – Gorefunest
P3, Purmerend
20:00
Blanco White
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Rolf Kaulard & The Happy Swing Orchestra - Playing James Last
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen - QUEEN - A Night at the Theatre
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Back to the System
The Jack, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tsar Bompa
Dynamo, Eindhoven
20:00
Merkules
Iduna, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
Vive La Fête
Groene Engel, Oss
Knarsetand
So What!, Gouda
20:15
The Kik
Diligentia, Den Haag
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Turin Brakes
De Helling, Utrecht
20:15
Shirma Rouse - Aretha Franklin ‘The Queen of Soul’ Celebration Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Racoon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:15
Karsu
De Domijnen, Sittard
20:15
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo