Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Zappa
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Vera
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Arminius
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Lil' Amsterdam
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
zondag 29 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Armando & Oleg Lysenko
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
Morado
Gigant, Apeldoorn
20:00
NF
Zappa, Antwerpen
21:00
Andy Frasco & The U.N.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Low Anthem
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Young VIPS tour
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jasper Steverlinck
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
VUUR
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gonne Choi / Land of Peace / Se So Neon
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Daley
Melkweg, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Saman Amini
Schouwburg Almere, Almere
maandag 30 april 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
We Came As Romans
Het Bolwerk, Sneek
23:00
David West
Vera, Groningen
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ébbène
Botanique, Brussel
Niall Horan
Vorst Nationaal, Brussel
22:00
Chris Blevins / Levi Parham / Paul Benjaman Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Hayward
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Vondelkerk, Amsterdam
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Yellow Days
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lilly Hiatt
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Melkweg, Amsterdam
19:00
U.S. Girls
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
20:30
This Is The Kit
EKKO, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Grouper
Arminius, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Lilly Hiatt
Merleyn, Nijmegen
A Place to Bury Strangers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
AmenRa + Ortega
Vera, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Selah Sue
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Elvis Concert
Gigant, Apeldoorn
Say Sue Me
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ravyn Lenae
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Christian Mcbride Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lightning Bolt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mabel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tower of Power
Paradiso, Amsterdam
19:30
Get Dead
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Otzeki
Melkweg, Amsterdam
18:00
St. Tropez
Lil' Amsterdam, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 mei 2018
20:15
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Venray, Venray
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Levi Parham / Paul Benjaman Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Solin
EKKO, Utrecht
20:00
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Frank Boeijen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Otzeki
Merleyn, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Vrouwelijke componisten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Church of Misery / Eyehategod
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Vacations
Vera, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Frank Valenza
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Janne Schra
Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen
Musis, Arnhem
20:00
Eden
Trix, Antwerpen
22:00
Human Tetris / Super Besse
Paradiso, Amsterdam
A Place to Bury Strangers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Tukker
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Uniform
Paradiso, Amsterdam
Sam Smith
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Melkweg, Amsterdam
Cancer Bats
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort