Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Stathe
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Studio A58
Middelburg
Theater De Veste
Delft
Bibelot
Dordrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Joriskerk
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
PopEi
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
Café de Noot
Hoogland
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
Willemeen
Arnhem
16:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Grenswerk
Venlo
Jan van Besouw
Goirle
16:00
Meervaart
Amsterdam
11:00
Lotto Arena
Antwerpen
17:00
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:45
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Bosuil
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
013
Tilburg
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Little Devil
Tilburg
10:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
12:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Theater Posa
Lelystad
Het Veerkwartier
Haarlem
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 12 mei 2018
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Eelke Ankersmit
Stathe, Utrecht
19:00
Doom Days III: Za: Serpent Venom (UK) + Faal + Excruciation (CH) + My
Little Devil, Tilburg
20:00
Dokter Watjes
Metropool, Hengelo
DMA's
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dimitris Mystakidis
Grounds, Rotterdam
Diggy Dex
Studio A58, Middelburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
20:15
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Def Americans
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Dead Bronco
dB's, Utrecht
19:00
De Grote Prijs HipHop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Joriskerk, Venlo
Daniel Lohues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Daisy Correia - Balans in mijn fado
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Cannonball Cletus
PopEi, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Diligentia, Den Haag
20:30
Birth of Joy
De Spot, Middelburg
Beth Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Banus & de Ridder
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Bad Sports / Lone Wolf / Radioactivity / The Real Danger
Rotown, Rotterdam
21:00
Back to Blondie
Grand Cafe Carambole, Winschoten
14:00
Back to Blondie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Attila
Café de Noot, Hoogland
Arena
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Alxndr London
Paradiso, Amsterdam
19:00
Alpha Blondy & The Solar System
Annabel, Rotterdam
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
De Maaspoort, Venlo
21:00
90s Dansavond - mmv Robbie Williams Tribute
Cacaofabriek, Helmond
zondag 13 mei 2018
15:30
Wieniawski International Violin Competition 2016: Veriko Tchumburidze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Whitney Rose
Iduna, Drachten
Vulvodynia
Willemeen, Arnhem
16:00
The Moods in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Terry Bozzio
De Spot, Middelburg
16:15
Stijn Grul
Gigant, Apeldoorn
20:30
Stiff Little Fingers
Patronaat, Haarlem
20:00
Son Mieux / The Brahms
Hedon, Zwolle
20:30
Ruben Hein
BIRD, Rotterdam
20:00
Randy Hansen
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Radioactivity
Vera, Groningen
20:30
Pitou
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ólafur Arnalds
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
22:00
NVDES
Paradiso, Amsterdam
Novastar
Melkweg, Amsterdam
15:00
Niekse
PopEi, Eindhoven
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
15:30
Maudlin / Nonsun / Rosetta
Baroeg, Rotterdam
20:00
Maida Vale
Iduna, Drachten
20:00
LIVE: Stage Experience Mei 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Little Simz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lesoir / Soup
Grenswerk, Venlo
Leonie Meijer - Bella Italia
Jan van Besouw, Goirle
16:00
Leoni Jansen / The African Mamas
Meervaart, Amsterdam
11:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
17:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
19:45
Julien Clerc
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jeangu Macrooy
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
21:00
Japanese Breakfast
Rotown, Rotterdam
20:00
Isaac Gracie
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Hellectrokuters
De Bosuil, Weert
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Garnet Silk Jr. / Redemption Band
Altstadt, Eindhoven
20:00
Gabbers
Paard, Den Haag
15:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Fischer-Z
013, Tilburg
15:00
Finale Liet 2018
Neushoorn, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Ensiferum / Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Doom Days: Abyssic (NO) + Insanity Reigns Supreme (BE) + Desolate Path
Little Devil, Tilburg
10:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
12:30
De Grote Prijs Singer-Songwriter Finale Paradiso
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs Bands/Electronics Finale
Paradiso, Amsterdam
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
20:00
Christoff / Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
Camiel Boomsma / Severin von Eckardstein
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Björn van der Doelen - De Cowboy De Outlaw De Sheriff En De Hoer
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Beethoven, Schubert en Vaughan Williams
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Andrea Vasi & James Oesi
Theater Posa, Lelystad
Actor Actor
Het Veerkwartier, Haarlem
15:00
Acoustic Sunday
Muziekpodium DJS, Dordrecht
maandag 14 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
SOHN
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Novastar
Melkweg, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katie von Schleicher
Sugar Factory, Amsterdam
Jungle
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jenee Halstead
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Grigory Sokolov
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Goat Girl
Paradiso, Amsterdam
20:30
Duke S. / DWILD / Ryskinder
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht