Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Merleyn
Doetinchem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
23:00
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
V11
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
woensdag 27 september 2017
19:00
Smoking Alaska
Merleyn, Doetinchem
19:30
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
20:00
Brendan James
Paradiso, Amsterdam
The Sisters of Mercy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bony Macaroni / Brett Newski
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
donderdag 28 september 2017
20:00
Maluma
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Red Snapper
Atak, Enschede
22:00
JR & Friends & Fabz Pi
BIRD, Rotterdam
20:00
Simo
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Monkey3
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Jared Hart
Cafe Bluff, Heerlen
20:00
Bartek
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Wouter Hamel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anna Rune
De Spot, Middelburg
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Secret Rendezvous
Doka - Volkshotel, Amsterdam
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
23:00
JaMiJa XL
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Dublin Legends
Duycker, Hoofddorp
19:30
Botanist
Dynamo, Eindhoven
20:00
J. Bernardt
Effenaar, Eindhoven
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Daan
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Sjamsoedin / Sonur Ber / STROHM
Hedon, Zwolle
20:00
Andy McKee
LantarenVenster, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Midas
Luxor Live, Arnhem
Ensiferum + Special Guests
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
22:00
Linde Schöne
Merleyn, Nijmegen
Evergrey
Metropool, Hengelo
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
20:30
Siv Jakobsen
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
L.A. Summertime
P60, Amstelveen
19:30
RVSTY Band + Bubbleshot + Orphean
Paard, Den Haag
22:00
Battleme
Paradiso, Amsterdam
20:00
Reuben and the Dark
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roosevelt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Chris Jagger Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Schouwburg Het Park, Hoorn
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
All Them Witches
Sugar Factory, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Michael Nau
V11, Rotterdam
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
21:00
Hijos del Monte
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 september 2017
Papa Roach
013, Tilburg
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Camp High Gain / Obese
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Boris
Boerderij, Zoetermeer
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Alarion
dB's, Utrecht
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
23:00
F. NøIzE
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Toon Hagen & Philine Coops
Dordtyart, Dordrecht
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Gigant, Apeldoorn
20:30
De Dijk
Grenswerk, Venlo
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
23:00
Breakbaar: Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
21:00
Giant Tiger Hooch
Luxor Live, Arnhem
20:15
Russkaja
Luxor Live, Arnhem
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now
Meervaart, Amsterdam