Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Dordtyart
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Cultura
Ede
Cafe Lokaal
Heemskerk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rotown
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Partycentrum Nijenhuis
winterswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Effenaar
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AINSI
Maastricht
21:00
ACU
Utrecht
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zondag 08 oktober 2017
20:30
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
16:15
Magic Moon
Gigant, Apeldoorn
20:00
Slaves (US)
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Bergs Blues Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Carla Herlfterkamp
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Ivo Janssen
Dordtyart, Dordrecht
Rival Sons
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Gimme Gimme Gimmes
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
15:00
Sound of Silence
Cultura, Ede
A Brighter Light
Cafe Lokaal, Heemskerk
The Dublin Legends
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
21:00
Popronde Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
maandag 09 oktober 2017
21:00
Timmy’s Organism
Vera, Groningen
20:30
Céline Janssen / Claudia de Breij / Ellen ten Damme / Ernst Daniel Smi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marillion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Slaid Cleaves
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tanita Tikaram
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Cold Specks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lamb
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 10 oktober 2017
23:00
Control Freaks
Vera, Groningen
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Gang Of Youths
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Slaid Cleaves
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Nadezda Filippova
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Drain Gang
Melkweg, Amsterdam
19:00
CMA Songwriter Series
Melkweg, Amsterdam
20:30
Micah P. Hinson
Het Zonnehuis, Amsterdam
The Dublin Legends
De Maagd, Bergen op Zoom
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Youngblood Brass Band
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Carnophage / Condemned / Cytotoxin / Ingested
Baroeg, Rotterdam
woensdag 11 oktober 2017
20:00
Chris Rea
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Sven Hammond
Vera, Groningen
19:30
Jacob Sartorius
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Blues Brothers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kim Janssen + Christof van der Ven
Rotown, Rotterdam
Galactic Empire
Patronaat, Haarlem
20:15
Culture/ft. Kenyatta Hill
Partycentrum Nijenhuis, winterswijk
20:00
Tanita Tikaram
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youngblood Brass Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Johnny Bernhard Band
Metropool, Hengelo
22:00
Good Harvest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Ryan Leslie
Melkweg, Amsterdam
20:00
The SoapGirls
Melkweg, Amsterdam
Declan McKenna
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lux Delight
Luxor Live, Arnhem
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
The Dublin Legends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeffrey Halford / Mark Olson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Niels Geusebroek - Wildfire
Fulcotheater, IJsselstein
The Slackers
Effenaar, Eindhoven
19:45
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Alter Bridge
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Gabriel Rios
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Grime / 16
dB's, Utrecht
20:00
Yowie
dB's, Utrecht
20:15
Slaid Cleaves
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
3 on The Tree
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dan Owen
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
The Laho Group (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joey Le Soldat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ricky Koole
AINSI, Maastricht
21:00
White Manna
ACU, Utrecht
Kataklysm
013, Tilburg
21:00
Julian Primeaux & His Royal Rowdy Company
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 12 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:00
Angus & Julia Stone
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kim Janssen
Vera, Groningen
21:00
Treehook + Anemone
V11, Rotterdam
20:00
Jonna Fraser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Slaid Cleaves
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Good Harvest
TivoliVredenburg, Utrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem