Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. De Kei
Reusel
21:30
P3
Purmerend
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
Pook
Oostknollendam
Veluvine
Nunspeet
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Vasim
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
Bon theater
Medemblik
Dieka
Markelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Den Diek
Lichtenvoorde
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Manifesto
Hoorn
17:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
23:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Zaal Gieling
Groessen
20:00
Theater de Mythe
Goes
NXT Events
Gemert
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
De Bonte Wever
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Brigant
Arnhem
Posttheater
Arnhem
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Weverij
Zierikzee
20:00
Figi Theater
Zeist
15:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 18 november 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
21:30
Kenny B
P3, Purmerend
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Trijntje Oosterhuis
Veluvine, Nunspeet
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
23:00
Distance / Egoless / Joker
Doornroosje, Nijmegen
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:00
Chantal Acda
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Bökkers
Dieka, Markelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
20:00
Nadja Filtzer
Theater De Tuin, Leusden
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mirage
Vorstin, Hilversum
Average White Band
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
21:00
Call It Off
Simplon, Groningen
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Simplon, Groningen
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
Barrelhouse
Zaal Gieling, Groessen
20:00
The Nits
Theater de Mythe, Goes
Takida
NXT Events, Gemert
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Home & Away - MAYBE NOT + Wolf like me
Volta, Amsterdam
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Feuerengel
P60, Amstelveen
Spinvis
Fluor, Amersfoort
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Holland Baroque Society / Wu Wei
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 19 november 2017
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:00
La Traviata
Figi Theater, Zeist
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam