Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Cultura
Ede
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Vera
Groningen
19:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
The Saint
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:15
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 23 november 2017
19:30
John Illsley & Band
Mezz, Breda
21:00
Marley meets.. by Rootsriders
Metropool, Hengelo
De Dijk
Metropool, Hengelo
Paceshifters / Rhinorino
Merleyn, Nijmegen
Xite Awards
Melkweg, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Markant Uden, Uden
20:00
Folk Road Show
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:30
Jukebox Heroes
Luxor Live, Arnhem
Moss + Nouveau Vélo
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stone Sour
Klokgebouw, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
20:00
Marco Borsato
Hedon, Zwolle
19:30
Call It Off
Hedon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek
Gebr. De Nobel, Leiden
Racoon
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rondé
Effenaar, Eindhoven
20:00
Circle J
Effenaar, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
De Zwerver, Oostende
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Comeback Kid
De Helling, Utrecht
20:00
The High Kings
De Duif, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Domijnen, Sittard
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
Orgel Vreten
Cul de Sac, Tilburg
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
White Cowbell Oklahoma
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nothing But Thieves
Botanique, Brussel
21:00
Coely
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Amazons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
London Grammar
AFAS Live, Amsterdam
Status Quo - Aquostic
013, Tilburg
vrijdag 24 november 2017
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Barrelhouse
Xinix, Nieuwendijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
20:00
Lambert
Vondelkerk, Amsterdam
Paceshifters
Vera, Groningen
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Zinin, Nijverdal
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Ragepyre
The Saint, Eindhoven
20:15
Nick & Simon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Max Meser
So What!, Gouda
20:30
Dope D.O.D. + DRUMMAKID
Simplon, Groningen
20:00
Disabuse
Simplon, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Stars that speak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Nits
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
20:00
John Primer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Green Lizard tribute to Nirvana
Poppodium Volt, Sittard
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Moss
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
22:15
Dieuf-Dieul de Thiès
Paradiso, Amsterdam
19:30
Milburn
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bounty Island / Goodnight Moonlight
Paard, Den Haag
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Velvet Underground & Nico
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
20:00
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
21:00
Albert Hammond & band
Mezz, Breda
20:30
The Dubbeez
Mezz, Breda
20:00
Rico & Sticks
Metropool, Hengelo
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Metropool, Hengelo
19:30
Blackbriar / End of the Dream / KingFisher Sky / Seven Waters
Metropool, Hengelo
22:00
Foxlane
Merleyn, Nijmegen
19:30
Engel & Just
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble
Meervaart, Amsterdam
21:00
Corduroy
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Kik
Luxor Live, Arnhem
21:00
Electropoëzie en J'lectronic
LOLA050, Groningen
21:00
Celestia (FR) + Blaze of Sorrow (IT)
Little Devil, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
DieselBurner / iPendejo! / Maudlin
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam