Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
De Amer
Amen
De Flux
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Kulturhus
Ruurlo
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekodroom
Hasselt
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Sojo
Leuven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Brielpoort
Deinze
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
zondag 03 december 2017
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
Fink
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
Nausica
Gigant, Apeldoorn
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
Big One: Tribute to Pink Floyd
Markant Uden, Uden
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yung Lean & Sad Boys
Melkweg, Amsterdam
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Amity Affliction
Muziekodroom, Hasselt
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
20:00
50 jaar Pink Floyd in Nederland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 04 december 2017
Alice Cooper
013, Tilburg
Luis Fonsi
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Novembers Doom
Baroeg, Rotterdam
20:00
Venice
Burgerweeshuis, Deventer
Oh Wonder
Doornroosje, Nijmegen
Pale Grey
Het Depot, Leuven
20:00
Margaret Cho
Meervaart, Amsterdam
19:30
Washed Out
Melkweg, Amsterdam
Nothing More
Melkweg, Amsterdam
John Bramwell
Merleyn, Nijmegen
Nick Oliveri - Death Acoustic
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sheewawah (Jeroen Kant)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fink
Paard, Den Haag
22:15
Jim White
Paradiso, Amsterdam
20:30
Josh Ritter / Royal City
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Belle Game
Sugar Factory, Amsterdam
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
Sevdaliza
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 05 december 2017
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
013, Tilburg
20:00
Alice Cooper
Brielpoort, Deinze
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Nadia Rose
Melkweg, Amsterdam
Hoodie Allen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jim White
Paco Plumtrek, Almelo
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nick Oliveri - Death Acoustic
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Ibeyi
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 06 december 2017
20:00
Inglorious
013, Tilburg
Kodaline
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Buma Boy Edgar prijs 2017 aan Martin Fondse
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Svara Samsara
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Moon Hooch
De Helling, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maagd, Bergen op Zoom
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Knuckle Puck
Dynamo, Eindhoven
Nadia Rose
EKKO, Utrecht
20:15
Jan Henk de Groot
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jim White
Luxor Live, Arnhem
19:30
Hidden Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roam
Melkweg, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven