Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Flux
Zaandam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Kulturhus
Ruurlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
Comedy Cafe
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Grenswerk
Venlo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
De Amer
Amen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
Muziekodroom
Hasselt
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
Ahoy
Rotterdam
19:00
Sojo
Leuven
19:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Brielpoort
Deinze
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Omval
Diemen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zondag 03 december 2017
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Extreme
013, Tilburg
Fink
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
Nausica
Gigant, Apeldoorn
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
The Amity Affliction
Muziekodroom, Hasselt
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
19:00
Yung Lean & Sad Boys
Melkweg, Amsterdam
maandag 04 december 2017
Alice Cooper
013, Tilburg
Fink
Paard, Den Haag
22:15
Jim White
Paradiso, Amsterdam
John Bramwell
Merleyn, Nijmegen
20:30
Josh Ritter / Royal City
Paradiso, Amsterdam
Luis Fonsi
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Margaret Cho
Meervaart, Amsterdam
Nick Oliveri - Death Acoustic
Muziekcafé Helmond, Helmond
Nothing More
Melkweg, Amsterdam
19:30
Novembers Doom
Baroeg, Rotterdam
Oh Wonder
Doornroosje, Nijmegen
Pale Grey
Het Depot, Leuven
Sevdaliza
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Sheewawah (Jeroen Kant)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Belle Game
Sugar Factory, Amsterdam
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Venice
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Washed Out
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 05 december 2017
20:00
Alice Cooper
Brielpoort, Deinze
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
Hoodie Allen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ibeyi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jim White
Paco Plumtrek, Almelo
Nadia Rose
Melkweg, Amsterdam
20:30
Nick Oliveri - Death Acoustic
Patronaat, Haarlem
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
013, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 06 december 2017
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Buma Boy Edgar prijs 2017 aan Martin Fondse
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Hidden Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:45
Hurts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Inglorious
013, Tilburg
20:15
Jan Henk de Groot
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:30
Jim White
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johnny Orlando & Mackenzie Ziegler
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam