Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Jacobuskerk
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Maaspoort
Venlo
Club Basis
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Perron-3
Rosmalen
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
donderdag 14 december 2017
Danny Vera
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Finn Andrews
Effenaar, Eindhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Navarone
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tamino
EKKO, Utrecht
New Cool Collective
013, Tilburg
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Jacobuskerk, Enschede
20:30
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Musis, Arnhem
20:30
LUKA + PIK + General Redbeard
Volta, Amsterdam
20:30
KRUPA & the Genes
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Petit Biscuit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Orange Skyline
Hedon, Zwolle
21:00
Ali Farka Touré Band + Terakaft
Grounds, Rotterdam
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Nausica
Luxor Live, Arnhem
21:00
Kita Menari
Luxor Live, Arnhem
21:30
Het Kanaal / The Avonden
Simplon, Groningen
22:00
Bazzookas
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Franklys
Vera, Groningen
23:00
Dominik Eulberg / Reinier Zonneveld
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 15 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
19:30
Weval
Paard, Den Haag
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
K's Choice
De Bosuil, Weert
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:00
Cocaine Piss
dB's, Utrecht
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
Bettie Serveert
013, Tilburg
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones
Forum Theater, Sittard
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
20:00
De Waanzin
Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
20:00
De Kast
Cultura, Ede
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Call It Off
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos - Kern
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Asko|Schönberg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag