Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Theater de Beun
Heiloo
11:00
Theater de Beun
Heiloo
14:00
P3
Purmerend
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Porgy en Bess
Terneuzen
16:30
Vorstin
Hilversum
Fluor
Amersfoort
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Meester
Almere
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Popcentrale
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
Hedon
Zwolle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Q-Factory
Amsterdam
22:30
The Waterhole
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Café The Pocket
Katwijk
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Vera
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
De Helling
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
013
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zondag 17 december 2017
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
14:00
Disco Zonder Drempels Christmas Edition
P3, Purmerend
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
15:00
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Happy Camper
Mezz, Breda
19:30
Jakob Ogawa
Sugar Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Porgy en Bess, Terneuzen
16:30
JJ Sharp band
Vorstin, Hilversum
Jo Harman
Fluor, Amersfoort
K's Choice
Paard, Den Haag
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Kunstbende Limburg Open Podium
Poppodium Volt, Sittard
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Lisa Lois
De Meester, Almere
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
19:30
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oathbreaker
Patronaat, Haarlem
16:00
Phantom Elite
Popcentrale, Dordrecht
Rondé
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Muziekgieterij, Maastricht
18:00
Sean Webster
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Spinvis
Hedon, Zwolle
Stephanie Struijk
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
The Waterhole, Amsterdam
20:30
Tamino
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons
Café The Pocket, Katwijk
23:00
The Phantom Four
Pacific Parc, Amsterdam
15:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
Torgeir Waldemar
Lux, Nijmegen
15:00
Verbal Delirium
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Zorita
Paradiso, Amsterdam
maandag 18 december 2017
20:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Paradiso, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions
Grand Theatre, Groningen
21:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
begin met typen om artiesten te zoeken / Nederlands Studenten Jazz Ork
Simplon, Groningen
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Greyhound / Lennard Ypma / Micha Lensink
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
K's Choice
De Oosterpoort, Groningen
LANY
Paradiso, Amsterdam
19:30
ORB (aus)
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Bruno Major / Lewis Capaldi / SYML
Doornroosje, Nijmegen
Caro Emerald / Metropole Orkest
Theater de Spiegel, Zwolle
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hannes Minnaar & Heath Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:15
K's Choice
Hedon, Zwolle
20:00
Kerst Mannenkoren Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ntjam Rosie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oleta Adams
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Oleta Adams, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
ORB
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
Symphonic Pink Floyd
Ahoy, Rotterdam
20:15
The King's Consort & Choir of the King's Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Van Jets
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 20 december 2017
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:00
Allard Buwalda / Nederlands Studenten Jazz Orkest
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Chantal Acda
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dear Ellinor
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dio Returns
013, Tilburg
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem