Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Volta
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
Bibelot
Dordrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Meester
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
De Terp
Oudorp
Musis
Arnhem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Mezz
Breda
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
14:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café Café
Hasselt
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Brebl
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
20:00
Café Knarie
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paard
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Lochem
Lochem
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Café Knarie
Groningen
zaterdag 13 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
zondag 14 januari 2018
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
woensdag 17 januari 2018
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wende Snijders
Paard, Den Haag
donderdag 18 januari 2018
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove
De Regentenkamer, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2
Café Knarie, Groningen