Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
The Rock Station
Reuver
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Pitboel Theater
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
Dok6
Panningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ACU
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paardcafe
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Chassé Theater
Breda
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schalm
Veldhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
dinsdag 18 december 2018
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Harlem Gospel Choir
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
philharmonie zuidnederland - Scandinavische Kerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Something Blue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ananazz + Funk It Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Ismena Goossen
The Rock Station, Reuver
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ulrike Quade Company/Silbersee - Dorian Gray
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric Vaarzon Morel
Theater De Boerderij, Huizen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
All That Remains
Melkweg, Amsterdam
19:30
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Efe Erdem Quintet & Lady Shaynah
Vorstin, Hilversum
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jack Vinders - Clara Zoerbier/ Krismesselerei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lanz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rosemary & Garlic
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sabrina Starke
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Weihnachts-Oratorium - Il Gardellino
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lakshmi - Adem
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Still Collins - The very best of Phil Collins and Genesis
Markant Uden, Uden
The Bluebirds
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DOX & Black sheep can fly - In het hol van de Leeuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Geoff Tate
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Marc Sinan & Oğuz Büyükberber
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
20:30
Nits
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Suzan Seegers - SuuS zingt… uch de kerst in!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
It It Anita
ACU, Utrecht
21:00
Kid Simius
Paradiso, Amsterdam
21:00
Max Meser
Paardcafe, Den Haag
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Grey Pants
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
donderdag 20 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag