Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Vera
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
C.C. Genk
Genk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:45
Onze Lieve Vrouwe Kapel
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
22:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 15 maart 2018
20:00
Arborist & Dolf Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
22:00
AUFGLAUFT
Metropool, Hengelo
20:00
Clean Pete
Nieuwe Nor, Heerlen
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mnozil Brass
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Veil of Maya + Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Eefje De Visser
NTGent, Gent
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sundance Rhythms of Reggae
Altstadt, Eindhoven
19:30
The Total Sonic Annihilation Tour
PopEi, Eindhoven
19:30
Pestilence
Dynamo, Eindhoven
19:30
Boris Giltburg masterclass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
philharmonie zuidnederland: familieconcert de liefhebber (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Minsoo Hong
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rob de Nijs
Cultura, Ede
JW Roy
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
10 CC
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
The Shady Greys
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:15
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Flying Horseman
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fever Ray
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Gigant, Apeldoorn
23:45
James Oesi
Onze Lieve Vrouwe Kapel, Amsterdam
22:00
808INK
Paradiso, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson's Code Girl
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arcane Roots
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tiger Pilots
Sugar Factory, Amsterdam
CUT_ presents Blind = Bliss
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
20:00
Baths
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Quimby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dr. Feelgood
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Majid Jordan
Paradiso, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Nosaj Thing
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
erased / fazz junk / voldoende
P60, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maan
Fluor, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
The Nits
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
SUIT
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
21:00
MILO
Hedon, Zwolle
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Spinvis
Figi Theater, Zeist
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Maan
Grenswerk, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
20:30
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
Lambert / Stimming
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Poodles
De Pul, Uden
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
22:30
Kris Kross Amsterdam
013, Tilburg
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
013, Tilburg
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok
Little Devil, Tilburg
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
The Kik - Hertaalt
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Matt Woods
V11, Rotterdam
20:00
Kim Hoorweg
BIRD, Rotterdam
20:00
Noah Gundersen
BIRD, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal