Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Broese
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
21:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:30
Cacaofabriek
Helmond
23:00
De Vasim
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
14:30
Grounds
Rotterdam
22:00
Club Fix
Tilburg
20:15
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:30
De Flux
Zaandam
14:00
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bimhuis
Amsterdam
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Malignant Tumour
Little Devil, Tilburg
20:00
Niko
Stathe, Utrecht
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
20:15
Karsu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Kid Harlequin plays Nine Inch Nails
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Stef Bos - Kern
Munttheater, Weert
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
21:00
Remmidemmi / Ton Roelofs / Yara Beeks
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:30
Barock Project
Boerderij, Zoetermeer
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
20:00
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
zondag 01 april 2018
Maceo Parker
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
We Love PARADI50
Paradiso, Amsterdam
Joan As Policewoman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rhye
Paradiso, Amsterdam
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Florist
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Anthony B. / Romain Virgo / Droop Lion / Junior Kelly
Melkweg, Amsterdam
15:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
The Lighthouse
Gigant, Apeldoorn
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
16:30
POBparade
Mezz, Breda
20:00
Anne-Marie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pop Punk Festival
Paard, Den Haag
20:00
L.A. Witch
Paardcafe, Den Haag
15:00
Shorter Please?!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Afrika Bambaataa
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bell Witch - Monarch! - Feast
Patronaat, Haarlem
19:30
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
21:00
De Sluwe Vos
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Little Wing
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:30
Vera Bon
Cacaofabriek, Helmond
23:00
The Morning After
De Vasim, Nijmegen
Rosemary & Garlic
Merleyn, Nijmegen
20:30
Living Room Heroes
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers + Jamie “Bubba J” Faulker
Rotown, Rotterdam
14:30
Choro Sunday
Grounds, Rotterdam
22:00
Paasparty
Club Fix, Tilburg
20:15
Magnum
De Pul, Uden
20:00
Fluister: Julien Marchal + Christine Ott
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Fool's Day Fest w/ Blind Butcher / BoterBoter / Staatseinde / The Incr
dB's, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Tribute To The Cats Band
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:30
Bintangs / Julian Sas
De Flux, Zaandam
14:00
Elphesis & Magic Moon
Boerderij, Zoetermeer
These Go To Eleven Festival
Hedon, Zwolle
maandag 02 april 2018
21:00
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Madison Beer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Witch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Babarum / Corduroy / Deem Index / February Moon / Fumes / Landmine Hea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Joan As Policewoman
Botanique, Brussel
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Florist
Vera, Groningen
Blaze Bayley
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
dinsdag 03 april 2018
21:00
Liza Ferschtman / Mahan Esfahani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:15
Vels Trio
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Norah Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carnage
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Nits
Spant!, Bussum
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nick & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Origin / Rings Of Saturn
Patronaat, Haarlem
20:00
Afstudeerconcert Jari Split + Esmee Kuo
Neushoorn, Leeuwarden
The Bootleg Sixties
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Her Majesty
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
World Blend Café: Mozart of Mozaïek Art?
Grounds, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
12:30
Lunchconcert: Mickael Luis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Bed Rugs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joshua Abrams & Natural Information Society
Bimhuis, Amsterdam