Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Dynamo
Eindhoven
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
16:00
Groene Engel
Oss
20:30
EKKO
Utrecht
Paard
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:00
Paard
Den Haag
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
14:00
Dok6
Panningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Little Devil
Tilburg
16:00
Rockcafé Taste
Groenlo
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
09:00
Diligentia
Den Haag
20:00
The Underworld
London
14:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
16:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
13:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
'T Uilekot
Herzele
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
013
Tilburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Handelsbeurs
Gent
Islington Assembly Hall
London
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
zaterdag 20 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Acres / Casey / Gatherers
Dynamo, Eindhoven
A.M. Sam
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 21 april 2019
16:00
Yasgur
Groene Engel, Oss
20:30
William Tyler
EKKO, Utrecht
White Lies
Paard, Den Haag
Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ultimate Eagles
Hedon, Zwolle
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
The Veldman Brothers
Vorstin, Hilversum
20:30
The Sheila Divine
De Zwerver, Oostende
21:00
The Damn Truth
Hedon, Zwolle
20:00
Terry & Gyan Riley
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Sylvia Aimee
PopEi, Eindhoven
20:00
Seventh Wonder
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Saus
Gebr. De Nobel, Leiden
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
20:00
Reverend Beatman
dB's, Utrecht
19:00
Reggaeville Easter Special
Melkweg, Amsterdam
20:00
PUP
Paradiso, Amsterdam
15:30
Pharis & Jason Romero
Cobblestone, Oldenzaal
20:00
Pete Rock
Paard, Den Haag
18:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
Nobody's Girl
Taverne De Waag, Haarlem
14:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Dok6, Panningen
Nick & Simon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Monsieur Doumani
Grounds, Rotterdam
20:30
Modern Sound Korea
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Mega Soiree Marocaine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Maaike Widdershoven e.a. - De dag dat ik Robert Long ontmoette
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Lucy Spraggan
Rotown, Rotterdam
20:00
Louder Than Love / Nervana
Nozem & De Non, Heemskerk
16:00
Lage Lund
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
King King
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Judith Hill
De Bosuil, Weert
20:15
Jeangu Macrooy
Doornroosje, Nijmegen
Hollywood Undead
013, Tilburg
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Heir
Gigant, Apeldoorn
16:00
Hans Vandenburg
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Eagle-Eye Cherry
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Cristina Branco
Paradiso, Amsterdam
19:00
Connie Constance
Melkweg, Amsterdam
20:00
Clearwater Creedence Revival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alice Phoebe Lou
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
A Celebration Of Prince
Effenaar, Eindhoven
20:30
4 Wheel Drive: Landgren | Wollny | Danielsson | Haffner
Bimhuis, Amsterdam
maandag 22 april 2019
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
The Moonshine Lizard
Little Devil, Tilburg
16:00
Sweet Mary Jane
Rockcafé Taste, Groenlo
20:00
Steve Hackett
Kursaal Oostende, Oostende
09:00
Start-Up Comedy met Glodi Lugungu en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Samiam
The Underworld, London
14:15
Ruth Jacott
AFAS Circustheater, Scheveningen
Romy Monteiro
Schouwburg Cuijk, Cuijk
16:00
Passione Ballet National de Marseille
Meervaart, Amsterdam
20:30
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Nobody's Girl
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER - 15 jaar later
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Lucy Spraggan
Melkweg, Amsterdam
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Kkbb
Bimhuis, Amsterdam
13:00
Iris Penning
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Howe Gelb / The Colorist Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
Hannah Williams & The Affirmations
Paard, Den Haag
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
E.S.P. Jazz group
'T Uilekot, Herzele
20:00
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Atmosphere
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 23 april 2019
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wesley Klein
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Hunna
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Subbacultcha presents: Dirty God (2019) + Shystie
Melkweg, Amsterdam
20:30
Stef Bos - Ruimte
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Zaantheater, Zaandam
19:00
Set It Off
Melkweg, Amsterdam
Romy Monteiro
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
19:30
Rachael Yamagata
Paradiso, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Novastar
Handelsbeurs, Gent
Nouvelle Vague
Islington Assembly Hall, London
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mugmetdegoudentand - SMOEDER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jo Mersa Marley
Paard, Den Haag