Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
dB's
Utrecht
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Grounds
Rotterdam
23:00
AIR
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
10:15
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
16:00
Café The Pocket
Katwijk
14:00
Paard
Den Haag
20:00
Café De Meister
Geleen
14:00
De Meester
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
14:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
De Bosuil
Weert
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradox
Tilburg
Breepark
Breda
Breepark
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Schalm
Westwoud
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
VelvetMusic
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Take Five
Venlo
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
16:30
1614
Monnickendam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
De Spot
Middelburg
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
20:15
Meervaart
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Spirit of 66
Verviers
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
15:15
Meervaart
Amsterdam
12:45
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 20 oktober 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:30
Wavefest IV
Baroeg, Rotterdam
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Winne
Hedon, Zwolle
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
23:30
yung KP
Vera, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 21 oktober 2018
20:00
Acid King
dB's, Utrecht
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
20:00
ALLIGATOR
Paardcafe, Den Haag
20:00
Alligator
Paard, Den Haag
20:30
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
19:00
Annelie / Florian Christl / Jeroen Dirrix / Stimming x Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
Ben Poole
Vorstin, Hilversum
20:00
Bessie Turner
Gigant, Apeldoorn
20:15
Bixiga 70
TivoliVredenburg, Utrecht
Bombino
Grounds, Rotterdam
23:00
Broederliefde Nightvision
AIR, Amsterdam
20:30
Chatham County Line
Patronaat, Haarlem
10:15
Colin Carr
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Complaint + The Reapers + The Patrons
Little Devil, Tilburg
21:30
Cosmosis: Basa Basa
EKKO, Utrecht
20:30
Daniel Sloss
Boom Chicago, Amsterdam
14:00
David Luning
De Amer, Amen
16:00
Def Americans
Café The Pocket, Katwijk
14:00
Dirk Scheele
Paard, Den Haag
20:00
E-Town Concrete
Café De Meister, Geleen
14:00
Fairport Convention
De Meester, Almere
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Effenaar, Eindhoven
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
11:00
Fenna Ograjensek & Robert Weirauch - Hommage aan Bernstein
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Forever Amy
Corneel, Lelystad
14:00
Frans Pollux
Theater Landgraaf, Landgraaf
16:00
Haris
Groene Engel, Oss
16:00
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jett Rebel
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Jimmy Sterman
Hedon, Zwolle
20:00
Jorja Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
JW Roy
Paradox, Tilburg
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Kacey Musgraves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
16:00
Klaartje van Veldhoven & Rembrandt Frerichs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Lesley Flanigan / Tristan Perich
TivoliVredenburg, Utrecht
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:30
Marietta Petkova - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Marockin' Brass
Podium Mozaiek, Amsterdam
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Schalm, Westwoud
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Maurits Fondse
Melkweg, Amsterdam
15:00
Mevr. van Heck
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Michiel Borstlap - Georg
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
VelvetMusic, Dordrecht
20:45
No Limits & Roberto Rosso - Surrounded
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nordmann
Take Five, Venlo
17:00
Pieta Brown
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Razz (DE)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rooster Rock presents: Genesis Tribute show The Carpet Crawlers
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Selim Dogru, ReART Collective - De jaren 70 in Turkije - 70'li Yillar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Stu Larsen & Natsuki Kurai
Rotown, Rotterdam
16:30
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
21:00
Sylvan
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
SŁAWOMIR
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
The Brew + The Hydden
De Spot, Middelburg
17:00
The Lasses & Kathryn Claire
Taverne De Waag, Haarlem
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
maandag 22 oktober 2018
21:00
Cheeky Monday: BRYAN GEE
Melkweg, Amsterdam
Dagny / Lemaître
Melkweg, Amsterdam
15:00
Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
Melkweg, Amsterdam
18:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
10:15
Jordi Savall
Bimhuis, Amsterdam
Khruangbin
Effenaar, Eindhoven
Lord Huron
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marcus King Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Racoon
Theater De Lievekamp, Oss
15:30
Reinhard Latzko
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruel
Melkweg, Amsterdam
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
15:15
Socratisch gesprek: Theeleuten met de waarheid
Meervaart, Amsterdam
12:45
Students around the world
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Skatalites
BIRD, Rotterdam
dinsdag 23 oktober 2018
20:00
Acid Mothers Temple
Patronaat, Haarlem