Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Vooruit
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
STECK
Delft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
13:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg
Barchem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Flux
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:30
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
G.C. Den Dries
Retie
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Marktplein
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
woensdag 29 mei 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 30 mei 2019
20:30
Fata Boom
Hedon, Zwolle
21:00
Hofma Live: Car Pets + Walther
Hofman, Utrecht
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lee 'Scratch' Perry + Mad Professor
013, Tilburg
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
21:00
The Peawees
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
Brotherhood: $keer & Boo$
Merleyn, Nijmegen
23:00
Attan / Conjurer
Merleyn, Nijmegen
21:00
Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Maceo Parker
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Tobacco Flavoured Kisses
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Calmus Ensemble - Openingsconcert Cantarode
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Frisse Duyck: Ellij / Faradays / PHRAME / Reino
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hemelvaartsconcert - Consensus Vocalis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
LIVE: Neil Young & Pearl Jam, Stardusters & Once & Chap's Cabin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Yellowjackets
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jeangu Macrooy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Abba Gold
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Wang Wen
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Mexican Chili Funeral Party [ITA] + HPL 1p [JPN]
LOLA050, Groningen
21:00
The Beths
Vera, Groningen
20:30
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Simplon, Groningen
21:00
Broeder Dieleman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Vooruit, Gent
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:00
Seth Walker
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
The Stream
Paard, Den Haag
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Left Alive / The Hearted
STECK, Delft
20:00
Jamiroquai
Vorst Nationaal, Brussel
18:00
Hyphen Hyphen
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Back to Blondie
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
13:00
Op de T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Normaal - Olderwets Høken
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg, Barchem
20:15
De La Soul
Musis, Arnhem
20:15
Yellowman
Gigant, Apeldoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Brutus
Trix, Antwerpen
20:30
Ingebrigt Håker Flaten / Murray / Nilssen-Love
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Open Mike Eagle
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Lachy Doley Group
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
Frankie & The Witch Fingers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Habitants
Paradiso, Amsterdam
Collabro
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Grandson
Melkweg, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Apologist / The Primals
Fluor, Amersfoort
20:00
3J'S - Heroes of Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 mei 2019
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
20:30
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:00
Scala & Kolacny Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
The Vipers
Gebr. De Nobel, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen