Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Pul
Uden
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Koornbeurs
Delft
20:15
De Duif
Amsterdam
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Simplon
Groningen
20:30
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
So What!
Gouda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
DNK
Assen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
20:45
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Statenzaal
Zwolle
ACU
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
STECK
Delft
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Gashouder
Dedemsvaart
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
De Weijer
Boxmeer
Kulturhus Holten
Holten
Zaantheater
Zaandam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Grenswerk
Venlo
Theater de Mythe
Goes
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Werft
Geel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Diligentia
Den Haag
00:00
Posttheater
Arnhem
vrijdag 16 november 2018
20:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:00
Tornado Surf Fest w/ Aloha Sluts / Krontjong Devils / Los Tiki Boys /
dB's, Utrecht
Tusky
Sugar Factory, Amsterdam
Uncle Acid & The Deadbeats
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Vandenberg's Moonkings
De Pul, Uden
20:00
Wolpop: Rommelhond + Morjak
Wolbodo, Delft
20:00
Young Gun Silver Fox
Grenswerk, Venlo
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Def Americans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Cultura, Ede
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Koornbeurs, Delft
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
The Fureys
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Throwback To: Niels Geusenbroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Vaudou Game
De Helling, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Bot speelt PLAAT
De Spot, Middelburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dana Fuchs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Simplon, Groningen
20:30
Front 242
013, Tilburg
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Grim Tim
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Here Lies Man / The Holydrug Couple
EKKO, Utrecht
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw FT. Joris Roelofs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Knivoj eindfeest
Vorstin, Hilversum
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Moersleutel Bierproeverij
So What!, Gouda
20:30
Morgan James
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Nielson
Metropool, Hengelo
20:30
Robby Valentine
Manifesto, Hoorn
20:30
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater De Omval, Diemen
20:30
Some Petty - A Tribute To Tom Petty
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tangarine
DNK, Assen
20:30
Tigran Hamasyan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tim Knol
Fluor, Amersfoort
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Memphis Maniacs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
Donny Benét
ACU, Utrecht
21:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Gaye Su Akyol
Grounds, Rotterdam
21:00
Genesis Project / Yesshows
P3, Purmerend
21:00
KNARS
Luxor Live, Arnhem
21:00
Lewsberg
STECK, Delft
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Hedon, Zwolle
21:00
Rico & Sticks
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Hedon, Zwolle
21:00
Roxeanne Hazes
Simplon, Groningen
21:00
St. Tropez
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Rumjacks
Metropool Enschede, Enschede
21:00
The Yellowjackets
Vorstin, Hilversum
21:00
Vennart
Groene Engel, Oss
21:00
We Bless This Mess
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute To George Harrison
Bibelot, Dordrecht
21:00
Yung Internet - 'De Aanhouder Wint Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
King Kong Irie Ites Live Mix
De Flux, Zaandam
21:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
23:00
Bloodline / Lost / N-Type
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 17 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Galactic Funk w/ Blind Observatory & Valentino Mora
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Herman van Veen
Zaantheater, Zaandam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kennemer Theater, Beverwijk
Jacin Trill
Grenswerk, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
C.C. De Werft, Geel
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem