Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
18:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
15:00
Café De Bever
Beneden-Leeuwen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
De Pul
Uden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
PopEi
Eindhoven
00:00
DNK
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
15:00
Paard
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
18:30
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Helling
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stathe
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
zaterdag 28 september 2019
20:30
Theo Loevendie - Pasacaglia Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 29 september 2019
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Winterbourne
Paradiso, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
19:30
Tom Rosenthal
Effenaar, Eindhoven
20:30
Tom Harrell
Bimhuis, Amsterdam
18:30
The Bomb Digz
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Album Leaf
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ten Tonnes
Trix, Antwerpen
15:00
Sweet Mary Jane
Café De Bever, Beneden-Leeuwen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Sleep Token
De Pul, Uden
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:00
rhb + bring the family
PopEi, Eindhoven
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
DNK, Assen
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mutlu
Paradiso, Amsterdam
14:00
Music For AJ Plug
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Musest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Magic Sword
Bibelot, Dordrecht
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
19:30
Kris Barras Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Khalid
Lotto Arena, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
19:30
Joris Luyendijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:30
Jennie Lena / Sven Figee
Rotown, Rotterdam
20:00
Jade Jackson
Paard, Den Haag
15:00
j4jazz
CHV Noordkade, Veghel
15:30
J R&B Bluesband
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:30
Hugar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Grande Royale / The Dirty Denims
LOLA050, Groningen
15:00
Fractured Insanity / Memoriam / Warborn Waste
Baroeg, Rotterdam
20:00
Desi Slava
Paard, Den Haag
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Cuijk, Cuijk
15:00
Carlos Cipa / Pieter de Graaf
Paard, Den Haag
16:15
BEAUX
Gigant, Apeldoorn
11:30
Anna Rune
Het Heerenhuys, Rotterdam
21:00
Alain Johannes
Poppodium Volt, Sittard
14:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
17:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
maandag 30 september 2019
Ufomammut
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tiny Moving Parts
Melkweg, Amsterdam
Tino Martin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Motorpsycho
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eric Burdon & The Animals
AFAS Live, Amsterdam
Cher
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Borka Balogh
Cinetol, Amsterdam
20:45
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 01 oktober 2019
11:00
wouter harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
19:00
We Were Promised Jetpacks
Melkweg, Amsterdam
Tino Martin
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tides From Nebula / Tides Of Man
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tides From Nebula / Tides Of Man
Lux, Nijmegen
18:30
The Selecter
Chassé Theater, Breda
The Rasmus
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ten Tonnes
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Sulphur Aeon + Chapel Of Disease
Baroeg, Rotterdam
20:15
Race Horse Company
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pierce Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Oso Oso / Prince Daddy & The Hyena
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Monolord
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Maaike Ouboter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Khalid
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
JD Simo
Paard, Den Haag
Jambinai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hugs of the Sky
Cinetol, Amsterdam
19:30
FKJ
Melkweg, Amsterdam
19:30
DZ Deathrays
Trix, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bluesworld Cafe met Electric Hollers
Hedon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
20:00
Tousch
Stathe, Utrecht
Tino Martin
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
The Slackers
Metropool Enschede, Enschede
The Selecter
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Riopy
Amstelkerk, Amsterdam
Rendez Vous
Paradiso, Amsterdam
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
21:00
PLANET
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Monarchy
Trix, Antwerpen
20:00
Mid City
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Live at Lola: Hand Off Gretel (UK) + The Damned Few
LOLA050, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lekhfa
Bimhuis, Amsterdam