Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
P3
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Klooster Oude Noorden
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Zwaan
Uitgeest
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Klooster
Woerden
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:45
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
De Witte Bal
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 30 november 2018
20:15
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Joachim Pastor / N'to / Stereoclip / Worakls
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Town of Saints
Merleyn, Nijmegen
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
19:00
De Romeo’s
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Gifter - afscheidsshow
Groene Engel, Oss
20:00
Def Americans
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Dijk
P3, Purmerend
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Defunkt
Grounds, Rotterdam
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
19:30
Helena Hall
Klooster Oude Noorden, Rotterdam
21:00
Stoma, Vexation, Marching Through
Het Bolwerk, Sneek
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Idea, Soest
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Beats by Esko & Friends
013, Tilburg
20:00
Up The Irons + Blizzard of Ozz
Little Devil, Tilburg
Kreator
013, Tilburg
21:00
Golden Earring
Markant Uden, Uden
20:15
Lavalu - Solitary High
De Zwaan, Uitgeest
22:30
Handsome Harry & the Hummingbirds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
ISH Dance Collective - Listen Up!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Faces on TV
EKKO, Utrecht
20:30
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Zhrine
dB's, Utrecht
19:45
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Headhunters
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Candy Dulfer
Grenswerk, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Dr. Lektroluv Presents: Elektrik World
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Het Klooster, Woerden
21:30
Hausmagger / KNARS
De Flux, Zaandam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Zaantheater, Zaandam
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Het Musiater, Zevenaar
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Thundermother
Boerderij, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:30
JAGD
Hedon, Zwolle
The Grand East
Hedon, Zwolle
JAGD
Jacks Music Bar, Zwolle
zaterdag 01 december 2018
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:45
Tobias Borsboom
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Hochscheid | Van Ruth | Samana
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kawina in concert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Scrum vs. The Kilkennys
De Meester, Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:45
Sven Hammond
Fluor, Amersfoort
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Grum
Melkweg, Amsterdam
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bladee
Melkweg, Amsterdam
We Were Promised Jetpacks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Keep an Eye - The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wende
Melkweg, Amsterdam
11:00
Hocus Pocus met Alfons Alfrink Cinekid
Meervaart, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Ellen ten Damme: Paris-Berlin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
The Bluebirds
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
23:45
Knock On Wood ft. ziggy phunk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ducking Punches / Spanish Love Songs
Luxor Live, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
21:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk