Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Orpheus
Apeldoorn
Swanla Theater
Zevenhuizen
Cinetol
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultura
Ede
Koningshof
Maassluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Druten
Druten
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Fluor
Amersfoort
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
LOLA050
Groningen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Omval
Diemen
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
Vera
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
So What!
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium 104
Beverwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Tuin
Leusden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Simplon
Groningen
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Amer
Amen
Willemeen
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Oma Ietje
Amsterdam-Zuidoost
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Idea
Soest
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
donderdag 29 november 2018
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Boo!
P60, Amstelveen
20:00
Blaudzun
De Pul, Uden
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
20:30
Aki Rissanen Trio
Bimhuis, Amsterdam
vrijdag 30 november 2018
20:00
Zhrine
dB's, Utrecht
22:00
Zer00's Heroes
Gebr. De Nobel, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
Wet
Cinetol, Amsterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Van Dik Hout - Het beste van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Up The Irons + Blizzard of Ozz
Little Devil, Tilburg
22:00
Town of Saints
Merleyn, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Thundermother
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Veldman Brothers
City Hall Blues, Gramsbergen
20:15
The Royal Conservatoire Big Band
Theater Dakota, Den Haag
The Overslept
Fluor, Amersfoort
The Grand East
Hedon, Zwolle
20:15
The Bluebirds
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Bentleys - To Liverpool and back
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Terror Defence, Abdomen, Randy Savages (UK) en Rebel Radio
LOLA050, Groningen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Wilminktheater, Enschede
20:30
Suzan & Freek
Gigant, Apeldoorn
21:00
Stoma, Vexation, Marching Through
Het Bolwerk, Sneek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
20:00
Splendid
Melkweg, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Het Klooster, Woerden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Saintseneca
Vera, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roxeanne Hazes
So What!, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rootsriders - Marley Meets The 60's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rock & Blues Night
Podium 104, Beverwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Rilan & The Bombardiers
Podium Victorie, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Philip Catherine/Bert Joris & West Coast Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Murphy
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Watson
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Nina June
Simplon, Groningen
Nielson
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
Naglfar (swe) + Schammasch (ch) + Anomalie (at) Exclusieve Nl Show
Willemeen, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micah P. Hinson
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Memphis Maniacs
Corneel, Lelystad
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
MC50
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Matteo Myderwyk / Soultrash
Oma Ietje, Amsterdam-Zuidoost
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Idea, Soest
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Musis, Arnhem
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede