Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
21:00
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
P3
Purmerend
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
De Witte Bal
Assen
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Spot
Middelburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
013
Tilburg
23:30
Vera
Groningen
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
12:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Patronaat
Haarlem
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Humphrey's café
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 01 december 2018
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
De Oosterpoort, Groningen
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
Davina Michelle
Vorstin, Hilversum
21:00
Scram C. Baby
Simplon, Groningen
The Overslept
Rotown, Rotterdam
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
21:00
At First / Beyond God / Phantom Elite
P3, Purmerend
21:00
Glow: Cry / Jiri11
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Overruled
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
21:00
Kittiwake
De Kromme Haring, Utrecht
21:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Glennis Grace
Corneel, Lelystad
21:00
Archie Lee Hooker / Coast To Coast
Café de Gouden Leeuw, Nispen
22:00
90's Now
Patronaat, Haarlem
22:00
LIVE: FOOB
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Rotor
Merleyn, Nijmegen
22:00
Nieuw Verbond: William Djoko
Groene Engel, Oss
22:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Fresku
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Stenders Platenbonanza feat. De Coronas Live
De Spot, Middelburg
23:00
Grum
Melkweg, Amsterdam
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
23:00
Nachtparlement
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Claptone
013, Tilburg
23:30
Dumb Punts
Vera, Groningen
23:30
Banditas
Paard, Den Haag
23:45
Knock On Wood ft. ziggy phunk
Luxor Live, Arnhem
zondag 02 december 2018
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Michiel Borstlap - Georg
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:00
Nathan Bell
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Los Fulanos
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Spinvis
Beauforthuis, Austerlitz
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Grunting Pigs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Mudita
Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
The Delgado Brothers
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Jimmy Rosenberg
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Innersoul
Oostblok, Amsterdam
16:00
Jazzclub French
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Klára Würtz / Timora Rosler
De Maaspoort, Venlo
16:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
18:00
Shotgun Sally
Den Heilige Cornelius, Roermond
Caliban
Patronaat, Haarlem
19:00
Zhrine (ISL) + Ulsect
Little Devil, Tilburg
19:00
Dope D.O.D. / Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
Thomas Azier
Vera, Groningen
20:00
Rauelsson / Tatu Rönkkö
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Fleshtones
Patronaat, Haarlem
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
20:00
Holy Bouncer
Paard, Den Haag
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Venice
Musis, Arnhem
Tom Walker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tom Baxter
Luxor Live, Arnhem
20:00
Donnie & Joost: Viraal in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wille & the Bandits
Humphrey's café, Apeldoorn
20:00
Kraków Loves Adana
Gigant, Apeldoorn
Nielson
Effenaar, Eindhoven
Pestilence
De Pul, Uden
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Skepta
Ancienne Belgique (AB), Brussel
As I Lay Dying
013, Tilburg
Anthony B.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jacqueline Govaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
MortIIs / Old Tower
De Helling, Utrecht
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mathilde Santing - Renaissance
Perron-3, Rosmalen
20:30
Great Lake Swimmers
De Zwerver, Oostende
20:30
Eric Vaarzon Morel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Alexander Hawkins/Elaine Mitchener Quartet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Sangre De Muerdago
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jaimi Faulkner/ AlascA
Hedon, Zwolle
22:00
Lera Lynn
Merleyn, Nijmegen
22:00
Lera Lynn
Doornroosje, Nijmegen
maandag 03 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk