Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
De hoogte
Winsum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Vorstin
Hilversum
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
P3
Purmerend
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
So What!
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luxor Live
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Grounds
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Vorstin
Hilversum
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
11:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
't Ukien
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Paard
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Pul
Uden
20:00
City Lido
Groenlo
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
De Machinist
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 14 december 2018
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Spirit of 66, Verviers
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Gallowstreet
Metropool Enschede, Enschede
21:00
EUT
Metropool, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
19:30
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
21:00
De Dijk
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daredevils + The Overslept
Vorstin, Hilversum
19:30
Danny Vera
Metropool, Hengelo
21:00
Damian Wilson
P3, Purmerend
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Claw Boys Claw
So What!, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
CKY
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bökkers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:15
Asma Lmnawar Tarab Night
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
23:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 15 december 2018
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
18:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
16:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
13:00
Wonderland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
11:00
Top 2000 Popkoren contest
Luxor Live, Arnhem
20:00
Top 2000 Live
't Ukien, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Tim Knol
Corneel, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Akkerman sings The Boss
Paard, Den Haag
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Overslept
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:00
The Dirty Daddies
City Lido, Groenlo
The Dawn Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
The Bluebirds
Spant!, Bussum
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Tania Kross - Kross2000
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Sonic Jesus
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Soft Machine
De Peppel, Zeist
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Sibiir
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sad Lovers & Giants / Adult.
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
20:30
Rosie
Paard, Den Haag
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Ray Fuego
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Ramon Tapia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
Pina
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen