Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Figi Theater
Zeist
16:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Kreun
Kortrijk
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
De Weijer
Boxmeer
14:00
Podium 10
Bladel
15:30
Podium Gorter
Balk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Oostblok
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
14:00
De Amer
Amen
14:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Figi Theater
Zeist
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
BIRD
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Concordia
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Het Klooster
Woerden
12:30
Theater Ludens
Voorburg
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
Gigant
Apeldoorn
Tolhuistuin
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
zondag 03 februari 2019
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Figi Theater, Zeist
16:00
Harry Sacksioni
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
16:00
Fenna Ograjensek - American Rep
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lieve Bertha
EKKO, Utrecht
Esben and The Witch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon
dB's, Utrecht
Triggerfinger Best of 20 years + friends
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Jesse Dayton
TivoliVredenburg, Utrecht
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Dijsseldonk / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
British invasion part 1.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:30
Marc Rebillet
BIRD, Rotterdam
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
Concert Ruzanna Nahapetjan en Martin van Hees op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guns 2 roses
De Spot, Middelburg
20:00
K's Choice
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Necros Christos / Venenum
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Staat
De Kreun, Kortrijk
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - Sunny Side Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Obscura
Patronaat, Haarlem
Blood Red Shoes
Vera, Groningen
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
17:00
J R&B Bluesband
New Orleans Jazz Café, Groningen
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
15:00
Anne van Damme (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
The Space Age Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Steph Cameron / Twin Bandit
Paard, Den Haag
16:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Paard, Den Haag
14:30
Cor Bakker / Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Behemoth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Shabazz Palaces
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:00
Polly & Bruce
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
14:00
BlueSox / Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Podium Gorter, Balk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank McComb
Luxor Live, Arnhem
16:15
Deep.Sleep
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
Death Cab for Cutie
De Roma, Antwerpen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Bimhuis, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quinn XCII
Bitterzoet, Amsterdam
Razorlight
Melkweg, Amsterdam
16:00
Leopold & Tsaka
Oostblok, Amsterdam
14:00
Clubbing Forever: Karizma, Selectors Assemble, KC the Funkaholic, Rich
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Jan Hoeijmakers
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Schubert's Winterreise
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
14:00
Gregory Page
De Amer, Amen
14:30
AJSO - The Armed Man
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 04 februari 2019
20:15
Graham Gouldman
Figi Theater, Zeist
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Shabazz Palaces
BIRD, Rotterdam
Esben and The Witch
Merleyn, Nijmegen
20:00
Laundry BigBand / Marc Scholten
Vorstin, Hilversum
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jesse Dayton
Patronaat, Haarlem
20:30
Low
Vera, Groningen
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
18:30
At The Gates / Behemoth / Wolves In The Throne Room
Rockhal, Esch zur Alzette
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
20:00
Gregory Page
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
PILL
Paradiso, Amsterdam
21:00
Reinier Baas / Kit Downes / Jonas Burgwinkel
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Stephanie Struijk - Daar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rich Hall
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Wonder Years
Melkweg, Amsterdam
10:30
Csaba Erdös / wouter harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
dinsdag 05 februari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Het Klooster, Woerden
12:30
James Oesi
Theater Ludens, Voorburg
Death Cab for Cutie
TivoliVredenburg, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Cloud Nothings
013, Tilburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Friejam Jazzcafé & Jamsessie: Renske de Boer
Neushoorn, Leeuwarden
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Oploskoffie - Muziekvoorstelling Over Zelfdoding In De Familie
Cacaofabriek, Helmond
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
10cc’s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
19:00
Midwinterconcert
Gigant, Apeldoorn
The Limiñanas
Tolhuistuin, Amsterdam
Swearin`
Sugar Factory, Amsterdam