Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Chassé Theater
Breda
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
De Helling
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
013
Tilburg
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Patronaat
Haarlem
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Paard
Den Haag
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Den heuvel
Alphen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
17:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hedon
Zwolle
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Groene Engel
Oss
19:00
Patronaat
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 13 februari 2019
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
Cosmo Sheldrake
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:30
dodie
Melkweg, Amsterdam
Ennio Morricone
Sportpaleis, Antwerpen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Ghostemane
Melkweg, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jacob Collier
Paradiso, Amsterdam
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Orpheus, Apeldoorn
20:00
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kantine Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:00
Oi Va Voi
LantarenVenster, Rotterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Romy Monteiro
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
donderdag 14 februari 2019
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
De Helling, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Altitudes & Attitude
013, Tilburg
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Causes
Paard, Den Haag
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Den heuvel, Alphen
19:00
Cosmo Sheldrake
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
17:30
Daniel Brandt & Eternal Something
Melkweg, Amsterdam
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Delain
Hedon, Zwolle
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:00
Douwe Bob
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
20:00
Echo Collective Plays Amnesiac (radiohead)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Freedom - Een eerbetoon aan George Michael door Jordan Roy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
19:00
GoodLuck
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten