Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Casino Blankenberge
Blankenberge
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ma Kelly's
Frieschepalen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Spirit of 66
Verviers
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
22:00
Swaf
Hoorn
22:30
Cafe Stiels
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Kinkel
Bemmel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
vrijdag 08 februari 2019
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Casino Blankenberge, Blankenberge
20:00
Son Mieux
Paard, Den Haag
20:00
Ernst Jansz
De Meester, Almere
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
John West - Het neusje van de zalm
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joost
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Postmen
Het Depot, Leuven
20:00
Shakin' Stevens
De Roma, Antwerpen
20:00
Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
20:00
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rowwen Heze
Corneel, Lelystad
20:00
Katastroof
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Jodymoon
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Matt Corby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mutoid Man
De Pit, Terneuzen
20:00
E1 Ten 'The Lovefunk'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Barrelhouse
Ma Kelly's, Frieschepalen
20:00
Up The Irons
La Madeleine, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Gruis-O-Rama
Effenaar, Eindhoven
20:00
Feb Fest met en door Cosmopolitans
dB's, Utrecht
20:00
Collins Live Experience
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Passievrucht
Gigant, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:15
Cam Penner / Jon Wood
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Figi Theater, Zeist
20:15
3J'S - Heroes of Music
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lakshmi - Adem
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
10cc‘s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs
De Spot, Middelburg
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Via Berlin & Cello Octet Amsterdam - Instant love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rapalje
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Knight of the Guitar II
013, Tilburg
20:30
Sergio de Lópe Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Love Couple / Tape Toy / Yip Roc
Vorstin, Hilversum
20:30
Van Huys Uit
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Les Cooles de Ville
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fresh
Mezz, Breda
20:30
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
kevin krauter
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
This Is Jackson - Thriller
Hedon, Zwolle
21:00
The Fortunate Sons
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Fais
Hedon, Zwolle
21:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Bibelot, Dordrecht
21:00
Vannstein
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Bintangs / Julian Sas
De Peppel, Zeist
21:00
Eerie Wanda
Altstadt, Eindhoven
21:00
Bokoedro
Rotown, Rotterdam
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
The Bony King Of Nowhere
Luxor Live, Arnhem
21:00
Charlie & The Lesbians
V11, Rotterdam
21:00
DBUK
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Grounds, Rotterdam
21:00
Culture / Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
21:00
Live at LOLA: Midnight Motel + Ravenna
LOLA050, Groningen
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Cornered + Bakkes
Little Devil, Tilburg
21:30
Danspaleis van Kooten
So What!, Gouda
22:00
Tempers
Vera, Groningen
22:00
Jack Molton Distortion
Swaf, Hoorn
22:30
Chris Alain
Cafe Stiels, Haarlem
zaterdag 09 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg