Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:15
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Kulturhus
Epe
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
23:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
De Radstake
Heelweg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Joc Ieper
Ieper
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Posa
Lelystad
20:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
22:00
The Lane
Oostburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
P3
Purmerend
15:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Het Kwartier
Stolwijk
zaterdag 09 februari 2019
20:00
Joan Baez
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Roaw Vlis
Mezz, Breda
20:30
Martijn Fischer zingt Hits van Hazes
Mezz, Breda
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Chassé Theater, Breda
20:00
Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mastodon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cub Sport
Botanique, Brussel
19:00
FKJ
La Madeleine, Brussel
20:30
Jasper Steverlinck
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Spant!, Bussum
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
19:30
Grauzone
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Berkelland, Eibergen
21:30
Fueled Up @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Barracuda
The Jack, Eindhoven
21:00
Larssen.
Altstadt, Eindhoven
MaYaN
Dynamo, Eindhoven
20:00
VOF De Kunst
Effenaar, Eindhoven
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
21:00
De Kift
Metropool Enschede, Enschede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Dialoog, Ermelo
20:30
Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
So What!
So What!, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Wildernis presents: Joachim Pastor
Simplon, Groningen
21:00
The Devil's Note: A Black Sabbath Tribute
Vera, Groningen
19:30
Fatoumata Diawara
De Oosterpoort, Groningen
23:30
Het Reservaat: Nuno dos Santos / Some Chemistry
Patronaat, Haarlem
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Merol
De Radstake, Heelweg
20:30
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Rawones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
LIVE: The Art of Pantera
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Knight Of The Guitar II
Metropool, Hengelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Sore Losers
Joc Ieper, Ieper
21:00
Iris Penning / Port Of Call
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jodymoon
Theater Posa, Lelystad
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Adam James Sorensen & Matthew James Fullen
In the Woods, Leusden
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Wolfclan Sister
De Spot, Middelburg
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Maaike Ouboter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Detest / Footworxx / footworxx militant crew / Goetia / Spitnoise
Doornroosje, Nijmegen
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
22:00
Lost at 42
The Lane, Oostburg
19:00
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Navarone NL Salvo Tour
Groene Engel, Oss
Rowwen Heze
P3, Purmerend
15:00
Flavium
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
20:00
Gerhart & Peter Faber - Back tot he 50s! Into the Ballroom
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Charlotte de Witte
Maassilo, Rotterdam
20:00
Ares
BIRD, Rotterdam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Cuda - release show
Poppodium Volt, Sittard
20:00
ABBA SOS Coverband
Forum Theater, Sittard
20:00
Graham Gouldman (10 CC) & Heart Full Of Songs
Het Bolwerk, Sneek
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk