Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:30
Corneel
Lelystad
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
13:15
De Amer
Amen
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Hedon
Zwolle
14:30
Roepaen
Ottersum
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
15:00
So What!
Gouda
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Corneel
Lelystad
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:30
Rotown
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
013
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
20:00
Lux
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Vera
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Het Poortgebouw
Rotterdam
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Filmhuis de Keizer
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
zaterdag 21 februari 2015
22:30
We all love 80's, 90's 00's
Corneel, Lelystad
22:30
Dutch Jazz Daan Herweg Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Illesnoise / Oliver Koletzki / Oliver Schories
Doornroosje, Nijmegen
zondag 22 februari 2015
Roos Blufpand
Theater Walhalla, Rotterdam
13:15
Amelia Curran
De Amer, Amen
13:30
Sherry Dyanne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Rock The Family
Hedon, Zwolle
14:30
Chip taylor / John Platania
Roepaen, Ottersum
15:00
BinnensteBuiten presenteert Akwasi: Daar Ergens (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
15:00
Iris Penning / Tim Akkerman
So What!, Gouda
15:00
OperAlive | Pocket Opera
Meervaart, Amsterdam
15:30
Fratsen
De Flux, Zaandam
15:30
Friends of the Family
Corneel, Lelystad
16:00
Chikatilo / Contorted Mind / Dehumanization / Korpse
dB's, Utrecht
16:00
Saskia Laroo Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:30
Douwe Bob (middagshow)
Rotown, Rotterdam
16:30
Alaska Alaska (BE) Unknown Pleasures
Mezz, Breda
17:00
Robert Smith Bluesband
De Fles, Spijkenisse
17:00
Julian Sas
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
The Cool Quest
Taverne, Bergen
19:00
Hedon Presents: Mikegat$$ / Tour De Moos / De Fakkelteit
Hedon, Zwolle
19:00
Insanity Alert
Little Devil, Tilburg
19:00
Chrome Divsion
Luxor Live, Arnhem
19:30
Herman Brood Academie on Tour: Echo Movis / Find Us In Slumberland / O
Het Vliegende Paard, Zwolle
Archive
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Etana / Michael Rose
Melkweg, Amsterdam
together PANGEA
Melkweg, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:00
Henny Vrienten - En Toch...
013, Tilburg
20:00
Polar Bear
Grounds, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Stef Classens
P3, Purmerend
20:00
Egbert Derix / Eric Vloeimans
Lux, Nijmegen
Ed Struijlaart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Hypothermia + Monads + Nebelschwaten + Kall
Vera, Groningen
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Bongo Botrako
Effenaar, Eindhoven
20:00
tussen de 15 euro en de 37,50
Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
20:00
Velvet Music Night: Team Me
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Black Label Society
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roosbeef
Mezz, Breda
20:00
Angelo Boltini
Gigant, Apeldoorn
Stu Larsen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mathias Eick 5Tet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
Alison Moyet
Boerderij, Zoetermeer
Kovacs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Douwe Bob (avondshow)
Rotown, Rotterdam
maandag 23 februari 2015
16:00
Bear's Den
Concerto, Amsterdam
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jan Smit
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Cult Of Youth
Het Poortgebouw, Rotterdam
20:00
Rick de Leeuw
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Stu Larsen
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
Stu Larsen
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
The Preatures
Botanique, Brussel
Team Me
Paradiso, Amsterdam
The Black Keys
Ziggo Dome, Amsterdam
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Decemberists
Paradiso, Amsterdam
21:00
Amelia Curran
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peace
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Streets of Laredo
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 februari 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Decemberists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Black Keys
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Amber Kamminga / Gharib / Robbing Banks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
The Preatures
Paradiso, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:15
Xander de Buisonjé | Xander omarmt
Meervaart, Amsterdam
20:30
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam
21:00
Meatbodies + support
Vera, Groningen
22:00
BRNS
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 februari 2015
Henry van Loon | Sluimer
Markant Uden, Uden
Pater Moeskroen
Fulcotheater, IJsselstein
Niels Geusebroek - Here Am I
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Carte Blanche
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
14:30
Totek
Filmhuis de Keizer, Deventer
Architects
Melkweg, Amsterdam
The Decemberists
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Touré-Raichel Collective featuring Vieux Farka Touré, Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
19:30
This Is The Kit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Raymon Rodenburg
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Koningshof, Maassluis
20:00
Ali B beken(d)t
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roosbeef
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Osama Maleegi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:00
Oh Wonder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meatbodies - Thee Marvin Gays
Botanique, Brussel