Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Paradox
Tilburg
20:00
Cinetol
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café The Pocket
Katwijk
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Rustende Jager
West-Terschelling
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Metropool Enschede
Enschede
Munttheater
Weert
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Hoftheater
Raalte
Melkweg
Amsterdam
19:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Cinetol
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Roma
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zondag 24 februari 2019
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Paradox, Tilburg
20:00
Calva Louise
Cinetol, Amsterdam
Billie Eilish
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
21:00
Baptiste W. Hamon
Statenzaal, Zwolle
20:15
Another Journey
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Annelie
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 25 februari 2019
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Shht (BE)
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Saba
Tolhuistuin, Amsterdam
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ólafur Arnalds
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Melissa Etheridge
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Rustende Jager, West-Terschelling
Maggie Rogers
Paradiso, Amsterdam
Lala Lala
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jimeoin
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Helge Slikker - As.
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Billie Eilish
La Madeleine, Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 26 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Tender
EKKO, Utrecht
Tender
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Romy Monteiro
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Rhapsody of Fire
Metropool Enschede, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Michale Graves + Witches Of Doom
Baroeg, Rotterdam
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Melissa Etheridge
013, Tilburg
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:00
Mariza
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Live at LOLA: Skiltron
LOLA050, Groningen
20:00
Lazuli
Spirit of 66, Verviers
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
IAMX
La Madeleine, Brussel
20:00
H.E.R.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eliza
Melkweg, Amsterdam
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
30CC/Wagehuys, Leuven
Bodega
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Bill Ryder-Jones
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
BENEFIET ALS
Paard, Den Haag
20:00
Baptiste W. Hamon
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
18:30
Angelo De Augustine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 27 februari 2019
20:00
ZAZ
Vorst Nationaal, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Woodstock All Stars
Vorstin, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Magnetics
Doka - Volkshotel, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Stef Bos - Ruimte
Hoftheater, Raalte
Skindred
Melkweg, Amsterdam
19:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
20:00
RY X
Koninklijk Circus, Brussel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Romy Monteiro
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rival Sons
Trix, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
18:30
Rhapsody of Fire
Gebr. De Nobel, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
Queen's Pleasure / Tape Toy
Cinetol, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Midnight
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Michale Graves playing the Misfits classics
Dynamo, Eindhoven
20:00
Melissa Etheridge
De Roma, Antwerpen
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Mandala Tribe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Malford Milligan
Paard, Den Haag
19:30
Luwten
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Lakshmi - Adem
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard