Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Roma
Antwerpen
Mezz
Breda
20:30
Misterpoort
Bredevoort
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Luxor Live
Arnhem
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Mythe
Goes
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Overasselt Theater
Overasselt
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Janskerk
Utrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
17:00
PopEi
Eindhoven
18:30
Trix
Antwerpen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
19:30
Janskerk
Utrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 20 december 2019
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater Sneek, Sneek
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Markant Uden, Uden
20:15
Släpstick
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ton Engels
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dutch Eagles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Dirty Daddies
Fluor, Amersfoort
20:30
Göksel Yilmaz
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Beraadgeslagen / Donder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mobb Deep
Q-Factory, Amsterdam
20:30
NITS - Nits 2019-2020
De Roma, Antwerpen
Deelder & Van der Lek
Mezz, Breda
20:30
The Wild Romance
Misterpoort, Bredevoort
20:30
45ACIDBABIES / EUT
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
De Kift - BAL
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
Blue Moon Cabaret
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
I Am Oak
Vera, Groningen
20:30
Rosanne Philippens & Julien Quentin - The transcendental recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
ABBA Gold - Christmas Special Show
Metropool, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Bakermat Live
013, Tilburg
20:30
Top 2000 Experience
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Steffen Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Andy Sheppard / VEIN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:30
Hedon Zwaar Presents: Stone In Egypt Album Release Show
Hedon, Zwolle
20:30
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
21:00
Top 2000 The Best Of...Live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Flavium
Luxor Live, Arnhem
Komatsu
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lucas & Steve
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Jan Akkerman
Metropool Enschede, Enschede
21:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Podium 't Beest, Goes
21:00
Mark Foggo
Corneel, Lelystad
21:00
Leopard Skull
De Zwerver, Oostende
21:00
Status Quo Forever
Groene Engel, Oss
21:00
The Vipers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Beastie Boys Undercover
Little Devil, Tilburg
21:00
Voltage - Tom Petty Tribute
De Flux, Zaandam
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
24K
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
S10 / Sim Fane
Merleyn, Nijmegen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 21 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Hof 88, Almelo
The Dirty Daddies
P60, Amstelveen
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Weihnachtsfest der Volksmusik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Evergreen Top 1000 Live
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Mathilde Santing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Ervaring
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Overasselt Theater, Overasselt
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maaspoort, Venlo
The Pink Floyd Sound - The Wall
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Zaantheater, Zaandam
Trijntje Oosterhuis
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
16:00
Coal Harbour Sextet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:30
GitGo
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
17:00
Rockcity Basics Showtime
PopEi, Eindhoven
18:30
At The Gates / Deserted Fear / Nifelheim
Trix, Antwerpen
19:00
The Barry White Experience
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Purple Shade / Rosie
Baroeg, Rotterdam
19:00
Mark Foggo
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Zeynep Bastik
Melkweg, Amsterdam
De Heideroosjes
Paradiso, Amsterdam
New Cool Collective
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Frank Blueka
Lutherse Kerk, Nijmegen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
20:00
Si/So/Ses/Sies
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jah Reflections / The LDE Tribute Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Laïs
De Roma, Antwerpen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Orpheus, Apeldoorn