Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
STECK
Delft
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
De hoogte
Winsum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Spot
Middelburg
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Hege Fonnen
Lemmer
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
23:45
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
vrijdag 01 maart 2019
Delain
Bibelot, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Noam Bar
Paard, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Paard, Den Haag
3J'S - Heroes of Music
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
STECK, Delft
20:00
A.C.E. - World Tour
La Madeleine, Brussel
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Luxor Live, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Lost Under Heaven
Trix, Antwerpen
21:00
La Force
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Focus
Q-Factory, Amsterdam
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roos Blufpand
Melkweg, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maiden United
P60, Amstelveen
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
20:00
The Fortunate Sons
Fluor, Amersfoort
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ernst Jansz
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 02 maart 2019
23:00
Definition Hardcore Presents: Sefa
Hedon, Zwolle
20:30
Carnaval Zero met DJ Malle Mike & DJ Timon
Hedon, Zwolle
20:00
Eerie Wanda
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
2 Years To Apocalypse / Despicable Heroes / Inferum / The Monolith Dea
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EP Release Car Pets
dB's, Utrecht
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
18:00
Back Out + Snakebite (D) + Ear Danger + Doodswens
Little Devil, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater Sneek, Sneek
Navarone
Rotown, Rotterdam
19:00
Angelic Upstarts + Arrested Denial + Landmine Heart @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
De Spot, Middelburg
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Hege Fonnen, Lemmer
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Kenny B
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
23:45
Bart Skils
Patronaat, Haarlem
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Wild Romance
Patronaat, Haarlem
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen