Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
donderdag 23 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Het Park, Hoorn
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ferocious Dog
Luxor Live, Arnhem
070 Shake
Melkweg, Amsterdam
19:00
Port Noir
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Waylon
De Maaspoort, Venlo
The Analogues
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Angela Groothuizen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Axelle Red
C.C. De Mol, Lier
20:00
Arcadian
La Madeleine, Brussel
20:00
Arno
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Iris Hond
Chassé Theater, Breda
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Medammecour On Tour
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
The Mystery Lights
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mercy John
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ciao Lucifer
Cafe Daniels, Wageningen
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Floor Jansen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dominic Seldis
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Dutch Eagles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Veste, Delft
20:15
Sam Baker
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:15
Handsome Poets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Insane Clown Posse
Effenaar, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The 'Ten Years After' 69 Woodstock Set
Patronaat, Haarlem
20:30
Anton Eger / Matt Calvert / Niels Broos / Robin Mullarkey
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Inclusion of the Excluded
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
John Medeski
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ohmns
Simplon, Groningen
21:00
Kittyhawk Bomber Billies
Vera, Groningen
21:00
Purple Pilgrims - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Hofman Live: A. Johnson + Folvo
Hofman, Utrecht
22:00
Litzberg
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 24 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Ogterop, Meppel
Angela Groothuizen - Lueke binge
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Het Postkantoor, Bovenkarspel
The Bentleys - To Liverpool And Back
Cpunt Theater, Hoofddorp
Do - Mijn Kleine Huis
ECI Cultuurfabriek, Roermond