Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:30
Fluor
Amersfoort
EKKO
Utrecht
21:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Spot
Middelburg
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Pul
Uden
20:15
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Open Haven (Prot. Kerk)
Oostburg
De Oosterpoort
Groningen
14:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Meester
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De hoogte
Winsum
20:00
De Helling
Utrecht
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
Mezz
Breda
14:30
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
zaterdag 23 maart 2019
21:00
Callkoen / Scotch
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Big Country
Iduna, Drachten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Lucky Fonz III
Hedon, Zwolle
20:00
We Won'T Back Down (tom Petty & The Heartbreakers Tribute)
Hedon, Zwolle
21:00
Winne
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Kel Assouf
Grounds, Rotterdam
20:30
Danny Loef
Groote Weiver, Wormerveer
20:00
Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:00
Remy van Kesteren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joy Division Undercover
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Supernatural tribute to Santana
Forum Theater, Sittard
20:30
NONA
Fluor, Amersfoort
Black Box Revelation
EKKO, Utrecht
21:00
Powermode
Dynamo, Eindhoven
22:00
Beats: Magnifique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Stille Chaos
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Tania Kross - Carmen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
What's Going On
De Zwerver, Oostende
20:30
ROLR
De Spot, Middelburg
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Tape Toy
De Pul, Uden
20:15
CCC Inc.
De Pul, Uden
21:00
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:00
Zeekoraal
De Open Haven (Prot. Kerk), Oostburg
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Hippe Gasten
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Slideshows
De Nieuwe Anita, Amsterdam
The Fortunate Sons
De Meester, Almere
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De hoogte, Winsum
20:00
De Raggende Manne
De Helling, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
20:00
H6
De Bosuil, Weert
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Ernst Daniel Smid & Coosje Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Cultura, Ede
16:00
The Hazzah
Concerto, Amsterdam
20:30
Allusinlove
Cinetol, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
20:30
Richard Barbieri - Planets & Persona (& More)
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Def Americans
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Elo Show
Boerderij, Zoetermeer
Larkin Poe
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Harold Lôpez-Nussa Trio
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Northcote
Bibelot, Dordrecht
16:00
Dunk! records presents: Briqueville + Stories From The Lost + Haester
Baroeg, Rotterdam
21:00
Anna-Rose
Altstadt, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Breath
30CC/Wagehuys, Leuven
Pendulum
013, Tilburg
20:00
Pertubator
013, Tilburg
zondag 24 maart 2019
20:00
Treetop Flyers
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Peter Beets / Stochelo Rosenberg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Night Fever
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
00:00
The Bootleg Sixties
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sven 'Hammond' Figee Presenteert: Jazz Roots
Rotown, Rotterdam
20:00
Smokeasac
Patronaat, Haarlem
15:00
Nederlands Blazers Ensemble - Mahler, Das Lied von der Erde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Merol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bayonne
Paradiso, Amsterdam
18:00
Véronic DiCaire
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Bettie Bravo
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Teske
Paard, Den Haag
14:00
Hippe Gasten
Paard, Den Haag
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Mezz, Breda
Teitur
Mezz, Breda
14:30
Imora Mariel
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Fleurie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Perturbator
Melkweg, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Breath
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Ethan Johns / Sari Schorr
Iduna, Drachten
15:00
Eric Vaarzon Morel
Het Wennekerpand, Schiedam