Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Helling
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Melkweg
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Fort33
Leusden
20:00
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
P3
Purmerend
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
21:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Flint
Amersfoort
Metropool
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
vrijdag 07 februari 2020
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Conchita Wurst
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Boy & Bear
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Arno
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort
20:00
Alex Agnew
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Abba Rocks
Iduna, Drachten
20:00
3J'S
Koningshof, Maassluis
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kappen, Haaksbergen
zaterdag 08 februari 2020
20:15
Yung Internet
De Helling, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Waylon
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Podium Victorie, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Toy Dolls
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Red Cars
TrompTheater, Leeuwarden
The Pink Floyd Sound - The Wall
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Mahones
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Metropool, Hengelo
20:30
The Fortunate Sons
Fort33, Leusden
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cultura, Ede
20:15
The Dirty Daddies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Billy Joel Experience
Zaantheater, Zaandam
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Test Departement
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Tante Joke Karaoke Band
P3, Purmerend
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
TAGO - Korean Drum
Zaantheater, Zaandam
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Stereo Mc's
Duycker, Hoofddorp
20:30
Stephanie Struijk
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Sad Iron Jubileum Show
The Jack, Eindhoven
20:15
Ruth Jacott
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Roda da Holanda
Grounds, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Parkgebouw, Rijssen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Reggae Movement presents: Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Physical Graffiti
Groene Engel, Oss
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Opera Melancholica
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
O'G3NE
Flint, Amersfoort
Nona
Metropool, Hengelo
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
20:30
Mónica Coronado & Manito
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
22:15
Mockin' Minstrels
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Max Meser Group
Simplon, Groningen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
23:45
Lövestad
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Lost Trax
Podium Asteriks, Leeuwarden